Wpis z mikrobloga

@Olcziq: Hołownia jak dla mnie jest największym hmm odkryciem politycznym ostatnich lat, jeden który chce być niezależny, nowy, a jednocześnie nie zostac podnóżkiem Kaczyńskiego jak kukizy i konfederaci. Jakby znowu kandydował na prezydenta to ma mój głos .
  • Odpowiedz
Kiedy to się stanie? Nigdy? Xd


@Ranmaru: pis to nie jest jakiś mamut monolit nie do ruszenia chociażby kukiz i jego posłowie mogą jak najbardziej przejść do opozycji jeśli ta mu zapropnuje te jego śmieszne jowy. W pisie jest masa ludzi którzy są tam tylko po to żeby się nachapać jak im opozycja zaproponuje jakieś posady fajne to przejdą jak najbardziej. Już są ludzie którzy chcą się tam usamodzielnić. Pis jak
  • Odpowiedz
  • 17
jego śmieszne jowy


@zeszyt-w-kratke: to doprowadzi do całkowitego zabetonowania polskiej polityki pomiędzy dwie partie, więc to najgłupszy pomysł jaki można przepychać.
  • Odpowiedz
@FLAC: ale PiS mu to też obiecał, więc ciekawe jakby się PiS zachował jakby taka ustawa weszła. Kukiz może by zrozumiał na czym polega polityka jakby się nagle okazało, że jak są w opozycji to ustawy Kukiza ma totalnie w dupie xD.


@dziacha akurat np. kwestii TVP to myślę, że konfederacja będzie klaskać uszami, żeby #!$%@?ć aktualny zarząd, więc weto prezydenta to odrzucenia jak najbardziej. Inna sprawa, że prezydent może zrobić
  • Odpowiedz