Wpis z mikrobloga

To skoro juz wiemy, ze nie przyfarmazonil z Gałą i filmem Stuarta, to pytanie kim był ten chlop co chcial zabic laske, ktora jest jedna z poszkodowanych? Czyli ktora to z nich? I co chlop bezkarny? Kto jezdzi bez prawka z pila, łopatą? No chyba zamiar jest oczywisty dla mordercy chociaz ciezko to normalnym ludziom jak ja czy ty w to uwierzyc ze dzieje sie tyle syfu ale tak jest. Codziennie ktos jest w Polsce mordowany.
A ludzie z kasą mogą wszystko, znajdą bez problemu kogos kto machnie w leb jakiejs za pareset tys. Tu naprawde grube dochodzenie prokuratury i jakis oddzialow specjalnych powinno byc a Farmazeusz i ta laska nic nie robia? Przeciez powinni wnioskowac o zatrzymanie tego goscia i przeswietlenie jego wszelkiej komunikacji. Zreszta sluzby sledza chyba wciaz tą sprawe.. jakim cudem oni tak uposledzenie dzialaja?
Normalnie bym twierdzil, ze to farmazon ale Ferrari na live sie przysiegal ze to prawda i udowodnil, ze cala reszta tez byla. Jest atencjuszem i scamerem ale w tej sprawie dostarcza nam informacje jakich cala reszta internetu nie chce lub sie boi. Tylko czemu nic z tym nie robi i tego nie zglasza? Jak mozna na takie cos byc obojetnym?
#famemma #wardega #wataha #konopsky #pandoragate
  • 13
@Petsyk: tu nie chodzi o to, ze sie przysiegal i o juz mu wierze. Chodzi, ze wszystkie rzeczy, ktore dotad uwazalismy za farmazony, okazaly sie prawda a byly tak samo odrealnione.
Przypominam tez o ataku maczeta na niego przez "doreczyciela pizzy" i pozniejszej operacji reki.
Tak samo odlepiona sytuacja a prawdziwa.
@corryand: Chłop co chwila wali farmazony, więc jak mu wierzyć? Z tymi maczetami to też nie wiadomo, bo sam potem mówił, że tylko jeden miał maczetę, potem, że w ogóle to jednak mieli noże, także no... Ale przynaję ci, że słusznie wytykasz mu brak żadnych realnych kroków poczynionych w związku z tą wiedzą
@Petsyk: moze wyolbrzymiac pewne sytuacje ale i tak mowi publicznie o tym o czym reszta milczy. Gdyby tylko za tym szlo jeszcze zawiadomienie odpowiednich organow scigania zamiast olewania tematu..
@corryand: Gdyby wziąć pod uwagę tylko osoby zamieszane w aferę Pandora Gate i które były na jednym z filmów wystarczy zastanowić się, który influ nie ma prawka, jeśli faktycznie tak było jak to Farmazeusz mówi. Może to ten Michał Gała ? Nie wiem czemu, ale on mi tutaj najbardziej pasuje bo zawsze był jakiś inny niż wszyscy, jakby odklejony, głupkowaty, nie wiem jak to określić. On w sumie jako jedyny chyba
@Bunsen: odsluchalem to jeszcze raz i definitywnie on mowi o tej dziewczynie zgwalconej przez Gałe i o tym, ze czeka go wiezienie. Ale jesli chodzi o goscia z auta to mowil, ze to calkiem obcy chlop sie spotkal z ta laska do ktorej napisal na ig. Wiec moglo to byc zlecenie od niego
@corryand: @Petsyk nie przeglądam instagrama więc może jestem w błędzie. Ale czy amadi tam opwiedział, że jakaś dupa jechała z nieznanym jej chłopem gdzieś tam, zatrzymała ich policja, znaleźli łopatę, piłę oraz siekierę w bagażniku a ta dziewczyna jak gdyby nigdy nic pojechała z nim dalej? Czy tam wydarzyło się coś jeszcze?
@WhiskeyIHaze: na to wyglada xD Ja tez tak to rozumiem.. jesli tak bylo to idiotyzm nie zna granic, juz nie mowiac o sluzbach, ktore puscily ich dalej zamiast zabrac dziewczyne.
Chlop jesli cos planowal juz jej nic nie zrobil bo wiedzial, ze juz latwo zostana powiazane fakty kto to zrobil ale policjanci moim zdaniem do zwolnienia.