Wpis z mikrobloga

Pomysł na partię mem dla debili to dwa proste kroki:
1. Napisz nierealny program w którym wpiszesz każdy nierealny pomysł
2. Po wygraniu wyborów obwiniaj poprzedni rząd, że nie zostawili ci budżetu na twoje złote góry. (Czasami można dla odmiany powiedzieć że twoj program to przenośnia).

Zdjęcie z dawnych czasów, 14. letnie neuropki nie pamiętają jaki był odbiór rzadu Donalda.

#bekazlewactwa #4konserwy #polityka
Pobierz Ktoretojuz_konto - Pomysł na partię mem dla debili to dwa proste kroki:
1. Napisz nie...
źródło: IMG_5006
  • 13
Zdjęcie z dawnych czasów, 14. letnie neuropki nie pamiętają jaki był odbiór rzadu Donalda.


@Ktore_to_juz_konto: konto które nie ma nawet dwóch lat pisze coś o 14 letnich neuropkach. No i ofc jak zwykle wpis na tagu #4konserwy klasycznie #!$%@? pisowską narracją.

Gdybyście tak PiS za ich rządu krytykowali jak krytykujecie opozycję która nawet jeszcze władzy nie przejęła xD
@Kryspin013: Tusk cie traktuje jak debila, a ty go bronisz


@Ktore_to_juz_konto: w którym niby miejscu bronię rudego? Obalam te twoje fikołki z sprawdzaniem obietnic wyborczych jak jeszcze #!$%@? nawet nowego rządu nie ma i pisuchy już kombinują co by tu nowego #!$%@?ć.

A ze nie masz jakiegokolwiek arugmentu to 2. letnie konto ci przeszkadza XD


Raczej to ty nie jesteś najbystrzejszy i nie ogarnąłeś, że obśmiałem twojego chochoła z ad
@Kryspin013: @dqdq1 ale wasi idole już teraz wycofują sie z obietnic programowych co jest absurdalnie śmieszne.


@Ktore_to_juz_konto: który to mój idol k0nfiarzu? Głosowałem na opozycję bo miałem dsoyć pisowskiej #!$%@?. Pogódź się z tym.

PiS i konfa przegrały xD Młodzi uzyskali rekordową frekwencję i nie chcieli głosowac ani na jedno ani na drugie. Tak samo na konfę nie zagłoswali sami przedsiębiorcy jak przez lata próbowała wszystkim wmawiać konfa xD

A
@Ktore_to_juz_konto: stan finansów poznamy w styczniu- w pisie najwazniejsi ludzie nie rozróżniają brutto od netto wiec nie licze że będą dobre.

Dla mnie najważniejszymi rzeczami jest zaprzestanie wyprowadzania państwowego majątku przez PiS. Akurat nic to nie będzie kosztować.