Wpis z mikrobloga

  • 0
@malebro: kupiłem z mamą nowy tusz, wstawiłem i drukowałem strone testową i potem czyszczenie x10 i jakoś drukuje
niestety powiedziałem że brakuje cyjanu, a brakuje magenty ehhhhhhhhhhh
  • Odpowiedz
@qew12: jeżeli masz myśli samobójcze od ,,takich problemów,, to nie poradzisz sobie w realnym świecie :( współczuję Ci bo to wygląda jak moje zachowanie kiedy miałem 5-6 lat xD
  • Odpowiedz
@KrzysiekBee zamknij mordę. Chłopak ma problemy psychiczne i wyśmiewasz go z tego powodu. Jeżeli ma depresję, to normalne że każde niepowodzenie może prowadzić do takich myśli. Chłopak się jeszcze nie poddał i stara się ogarnąć życie mimo swoich słabości. Więc jeszcze raz - zamknij mordę i łaskawie nie odzywaj się na wykopie.
  • Odpowiedz
@qew12: przypomniał mi się filmik jak ponoc syn mówił ojcu, że ma depresję (nie wiem czy to akurat prawda, bo nie było audio) I rzekomy ojciec dal mu gnata. W każdym razie co było faktyczne, to ten, co dostal gnata, palnął sobie z miejsca w łeb a gosciu, który wg. info byl ojcem, palnął mu (juz martwemu) z plaskuna a potem dostal jakichs konwulsji czy czegoś, a chwile potem dołączyła
  • Odpowiedz