Wpis z mikrobloga

Składał ktoś z Was do mBanku wniosek o bk2? Składaliśmy w zeszłym tygodniu i automat odrzucił wniosek po 10min. Jako powód podali za niski wkład własny a mieliśmy już max wkład 200k. Doradca kredytowy rozkłada ręce, próbował się dowiedzieć czegoś więcej z banku to mu odpisali że to tajemnica handlowa czemu wniosek został odrzucony i tyle. Zastanawiam się czy bk2 w mBanku to nie jest wydmuszka marketingowa

#bk2 #bezpiecznykredyt #kredyt2procent #mbank
  • 6
  • Odpowiedz
Zastanawiam się czy bk2 w mBanku to nie jest wydmuszka marketingowa


@YourNightmare: Nie jest, dostałem już sporo decyzji kredytowych z tego banku.

Prawdopodobnie Twój wniosek został źle wprowadzony, nie masz odpowiedniej zdolności kredytowej lub nie są spełnione warunki BK2.
  • Odpowiedz
@YourNightmare: Oznacza to negatywną ocenę scoringową przez system banku, według jego oceny należysz do klientów wysokiego ryzyka, czyli takich, którzy statystycznie źle spłacają kredyty hipoteczne.
  • Odpowiedz
@YourNightmare: Spokojnie ziom, mi tez odrzucili, wklad 200k, plus wolne srodki 400k. Zdolność wyliczona na 600k, z tym ze "pracuje" w Polsce od 4 miesiecy. Zatem warunek 3 miesięcy spełniony, nigdy żaden kredyt nie wzięty- zawsze za gotówkę, ale wychodzi ze moja wiarygodnosc mniejsza niz madki z dzieckiem i jej Mariuszami ^^. Uderzaj do Aliora, w tej chwili okres 4 tygodni oczekiwania. O dziwo konto w mbanku od 18, także coś
  • Odpowiedz