Wpis z mikrobloga

#chwalesie #modadamska #zima #rozowepaski
Buduję swoją garderobę na przyszłą zimę. Właśnie dołączył do niej kaszmirowy długi kardigan w kolorze szarym. Idzie do mnie jeszcze podobny brązowy.
W mojej kolekcji posiadam już ok. 10 rozpinanych sweterków i kardiganów z kaszmiru. Mam też sukienkę, bluzki na długi rękaw, zwykłe sweterki przez głowę, czapki, szaliki i chusty też z tego materiału. Już sobie nie wyobrażam wiosny/jesieni/zimy w czymś innym.
Polecam ten stan!
Niebieski też dostał ode mnie ostatnio jeden, bardzo jest zadowolony ( ͡° ͡°)
  • 13
@melba: puchową kurtkę też mam, polecam. Ale sweterków z puchu to nie widziałam
(σ ͜ʖσ)
@Sylwiusz89 lepiej się zainteresuj swoimi 4 literami, to że nosisz gacie po tacie nie oznacza że inni też... nie mierz wszystkich swoja miarą xD
@Aurielle: A po co te nerwy? Chwalisz się garderobą i nagle wielkie oburzenie o pytanie w sumie o rzecz, co nie jest narkotykiem, nielegalnym hazardem czy grozi wypadkiem w stylu Leppera;) To mam nadzieję, że te Intimissimi odwiedzasz Droga Koleżanko!
@tojestmultikonto: ale ja też nie mam garderoby, tylko komandora ;) chodziło mi raczej o ubrania mówiąc garderoba xD ja robię czystkę w myśl zasady: rok nie założone - wyrzucone! - nie dotyczy ubrań wizytowych, chyba że są za małe (ʘʘ)