Wpis z mikrobloga

@trysekcja: Rozumiem po części magię motocykli ale prawie 17k za motor to dla mnie teraz fantazja. Marginalny fakt jest taki że nie mam prawka na tego typu pojazdy. Ale pośmigałbym z chęcią:)
  • Odpowiedz
@idziol: kilka razy już wałkowałam te dyskuję ;-) oczywiście byłoby cudownie, żebyśmy mieli choć jedną polską fabrykę motocykli, gdzie mogliby zarabiać Polacy, i moglibyśmy realizować swoje projekty. Jednak obawiam się, że w tym momencie ekonomia by na to nie pozwoliła. Motocykl wyprodukowany w Polsce byłyby o wiele droższy, co niekoniecznie przełożyłoby się na lepszą jakość. Słabo by się sprzedawały (cena), i firma pewnie by długo nie pociągnęła...
  • Odpowiedz
@Cobalt21: zawsze możesz póki co zastanowić się nad 50ccm - Junak i Romet mają spory wybór tych sprzętów. w dodatku motorowery Junaka można bezproblemowo przerobić na 72ccm (Almot (oni sprzedają Junaki) robi od razu oryginalne części potrzebne do przeróbki) a to już daje serio całkiem sensowną moc do jazdy po mieście na początek :-) jeździłam Junaczkiem 50ccm i było ok, choć trzeba go było trochę rozpędzić... ;-) i tym samym po
  • Odpowiedz
Ducati Monster


@trysekcja: boję się, że troche mały będzie bo jeszcze się nawet nie przymierzałem a już na Hondzie się śmiali, że będę wyglądał jak na psie bo ma 750 pojemności :)
  • Odpowiedz
@idziol: nie wiem jakiego jesteś wzrostu, ale byłam na wystawie z tatą, który jest dość duży... na większości motocykli wyglądał jak Hagrid, jedynie na KTM Adventure 1190 mógł mieć wyprostowane nogi przy podpieraniu motocykla xD no niestety, bycie wysokim też ma swoje wady.... ;-)))
  • Odpowiedz