Wpis z mikrobloga

  • 0
@Jibril: Dla wielu osób spod tagu nie jestem randomem, tylko osobą, od której zaczęli oni swoją przygodę z zakupem kluczy oraz wykorzystaniem rynku - to ja opisałem jako pierwszy na tagu, w jaki sposób można wykorzystać rynek, aby zasilić swoje konto na Steamie (było to jeszcze kiedy ludzie wykorzystywali Wallet Kody oraz kiedy jeszcze w obiegu były klucze z CS'a).
Co do cen z dmarket - na stronie wszystko ładnie wygląda
  • 0
@adi2077 @Koshi9012 Chociażby dlatego, że wychodzi (nieznacznie, ale ...) taniej. Ponadto przeglądając wpisy na reddicie (steamregionaltricks), wśród osób, które zgłaszają, że na ich konto zostały nałożone ograniczenia, zdecydowana większość to osoby, które podpinają kartę pod swoje konto a nie osoby korzystające z rynku (ciężko stwierdzić na tej podstawie czy jest to faktycznie czynnik ryzyka, ale przesłanki ku temu jak widać istnieją).
@adi2077:Skinami czeto bywa taniej niż po kursie waluty. Przy większej sumie wychodzi spora oszczędność. Wadą jest to że jest z tym więcej zachodu niż kartą. Przy 13 tys ARS czyli średniej cenie za premierową grę i obecnej cenie skinów wychodzi 21 zł taniej jak się kupi klucze za 8 zł.
@Yarizu: nakładanie ograniczeń czy też deportacja do ojczyzny jest loterią dla poszczególnych osób. Dostawają wszyscy - z podpiętymi kartami, poprzez handel na rynku czy też UWAGA doładowaniami przez giftcards
  • 0
@Pan_Oski: Odnośnie deportacji pełna zgoda - niezależnie od sposobu płatności ludzie są deportowani do swojego kraju (a w niektórych przypadkach do zuepełnie innego, z którym nigdy nie mieli nic wspólnego). Zwracam jedynie uwagę na to, że wśród osób, które piszą o nałożeniu ograniczeń na konto (nie samej deportacji) przeważnie znajdują się osoby korzystające z karty płatniczej jako środka płatności. Próba jest zbyt mała, aby na jej podstawie wyciągać definitywne wnioski, ale
  • 0
@MePix: Ty tak serio czy postujesz tylko aby coś zapostować?
Na marketplace jak chcesz zapłacić (np. PayPalem) to zapłacisz nie 8,28 a 8,60 (dosłownie przed chwilą sprawdziłem obecny przelicznik PP). Z kolei jeśli dokonywałeś kiedykolwiek zakupu z mannco store, to powinieneś zdawać sobie doskonale sprawę, że przy finalizacji zakupu naliczana jest prowizja i cena jest jeszcze większa, niż ta z marketplace (chyba, że ktoś korzysta z krypto a podejrzewam,
Yarizu - @MePix: Ty tak serio czy postujesz tylko aby coś zapostować?
Na marketplace ...

źródło: paypal

Pobierz
  • 0
@Koshi9012: Nie twierdzę, że korzystanie z tej metody gwarantuje jakiekolwiek problemy - twierdzę jedynie, że co jakiś czas ktoś z reddita raportuje o problemach z nałożeniem locka na konto i tak się składa, że są to osoby korzystające z kart (w tym fups / oldubill). Bardzo możliwe, że jest to jakiś niewielki odsetek wszystkich osób korzystających z tej metody, ale tego nie jestem w stanie stwierdzić stąd info z mojej strony.