Wpis z mikrobloga

@SamiecAlfa: dźwięk co kto lubi, charaktersytyka pracy... nie rozpisałeś się ;-)

no cóż, nie wszyscy chcą kupować motocykle z wielkimi silnikami. zwłaszcza na początek. nowości 125ccm od wielkich marek tylko to potwierdzają :-)
@trysekcja: Prawo. Na początek, w młodym wieku, masz ograniczenia przy kat. A, co jest #!$%@?, bo puszką można zabić i 6 osób, a motocyklem zwykle tylko siebie.

Ja nie jestem fanem ścigaczy. KTM się posypał i już chyba tylko do sprzedania na części, bo remont nieopłacalny. Moim marzeniem jest posiadanie dwóch: jakiegoś cafe racera do jazdy po bułki i dużego turystyka, jak K 1600 GTL Exclusive do podróży po świecie. ♡♡♡
Pobierz
źródło: comment_rN3QtwT61mLqQMuGSEhfseVTSp3dJ7Hm.jpg
@SamiecAlfa: Prawo prawem, nie jestem zwolenniczką prawnego pilnowania naszego bezpieczeństwa - uważam podzielenie kategorii A na kilka różnych za zupełny idiotyzm służący jedynie wyciąganiu kasy. Niemniej ja zrobiłam pełną kat. A na starych przepisach a mimo to kupiłam 125ccm :-) Wolę nauczyć się jeździć na mniejszym sprzęcie przed zakupem dużego. Poza tym spalanie rzędu 3/100 pozwala mi na jazdę bez większych ograniczeń, pomimo tego, że uczę się dziennie i zarabiam tylko