Wpis z mikrobloga

Korwin nie zmienia poglądów, od samego początku swojej działalności politycznej, głosi te same postulaty i kampanii wyborczej nie powiedział nic nowego, tylko powtarzał, to co już wcześniej kiedyś mówił, dlatego zupełnie nie rozumiem dlaczego niektórzy konfederaci próbują robić z niego kozła ofiarnego i przyczynę porażki wyborczej. To tak jakby wystawili na listach Biedronia i dziwili się, że mówi otwarcie o legalizacji małżeństw jednopłciowych ¯\(ツ)/¯


#korwin #konfederacja #neuropa #bekazprawakow #polityka
CrazyZdzich - Korwin nie zmienia poglądów, od samego początku swojej działalności pol...

źródło: 423156

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@CrazyZdzich: Przyczyną porażki jest oczywiście laicyzacja poglądów i złagodzenie wypowiedzi. Trzeba było dalej mówić o likwidacji 13 14 i 500+ a nie że nie będziemy zwiększać. Takie same poglądy że nie będą zwiększać mają posłowie z koniczyną. Zwykły wyborca pomyślał jeżeli psl/2050 ma takie same poglądy co do prostego do zlikwidowania rozdawnictwa to po co mam głosować na konfe. W ten oto sposób stracili 5 procent poparcia.

Takie jest moje
  • Odpowiedz
@CrazyZdzich: lubię Korwina właśnie ze względu na jego kontrowersyjne wypowiedzi, kompletny brak poprawności tfu politycznej!.
Takie łagodzenie wypowiedzi, wcelu przypodobania się gawiedzi, bardzo mi się nie podobało.
Kto ma wiedzieć ten wie.
Reszta niech wybiera non stop tych samych o "elokwentnych" wypowiedziach.
Byle nikogo nie urazić

Zieew
  • Odpowiedz