Wpis z mikrobloga

@ChwilowaPomaranczka nigdy w życiu nie głosowałem na PiS, gardzę nimi więc zły strzal.
Na pierwszym czuje się Polakiem, może potem europejczykiem.
W odróżnieniu od ciebie, pamiętam kadencję po i nie mam pamięci złotej rybki, przede wszystkim nie mam kompleksu polskości, coś co u "was" Europejczyków jest najwiekszą bolączką ;)
@ChwilowaPomaranczka cały czas piszesz jakbym był wyborca PiSu xD w #!$%@? mam obie partie, a najbardziej wyznawców partyjnych, jesteście jak stare baby z bazaru krzyczące "super partia #!$%@?"
Niczym się nie różnicie xD
Twoja riposta gówno znaczy więc whatever.

Za rządów ryżego moje pokolenie emigrowało, żeby teraz głosować znowu na tych samych ludzi.

Niewolniczy umysł, ty jesteś już w topowym stadium tej choroby :)
@alexturner

W odróżnieniu od ciebie, pamiętam kadencję po i nie mam pamięci złotej rybki, przede wszystkim nie mam kompleksu polskości, coś co u "was" Europejczyków jest najwiekszą bolączką ;)


Dawaj te afery bo ja w odróżnieniu od ciebie mam pamięć złotej rybki i nie pamiętam jakiś większych afer z czasów peło
@alexturner pisałeś że za PO emigrowało dużo ludzi w twoim wieku. Ale jaki to argument przeciw PO skoro za PiSu emigruje więcej? Skoro za PO emigrowało mniej ludzi niż teraz, benzyna była tańsza, była mniejsza inflacja, kompromis aborcyjny był utrzymany, nie wydawaliśmy 200k zł na godzinę na TVP to chyba lepszy wybór niż PiS co?
@ChwilowaPomaranczka czy ty jesteś upośledzony, czy nie umiesz czytać ?
Nigdzie nie pisałem że PiS jest lepszy od po, sam to sobie wywnioskowałes i mi to przypisujesz.

Jesteście siebie warci, wojna plemienna, przerzuvacie się gównem jak małpy.

Za po było #!$%@?, za PiS jeszcze gorzej.
@ChwilowaPomaranczka Jezu ale jesteś prosty xD
Przypomnisz która partia dostała najwięcej głosów w Rosji jak rzucasz onucami na lewo i prawo ? :)
Albo o kim Putin mówił "nasz człowiek w Warszawie" ?

Z pisowcami sobie tak możecie rzucać argumentami bo jesteście siebie warci, szczególnie tacy desperaci jak ty, dla których wojna plemienna to sens życia xD