Wpis z mikrobloga

@WypadlemZKajaka: wtedy jeszcze więcej ludzi mieszkało na wsi niż teraz i do dziś znam kilku niepiśmiennych. Moja ciotka niepotrafiła czytać, podpisywała się x-em, ale wujo wszystkie obrady sejmu oglądał i pokazywał gdzie głosować, a zmarła z 10lat temu. Inne czasy
To wiele mówi o naszym społeczeństwie.


@WypadlemZKajaka: wtedy po prostu były trochę inne czasy mniejszy dostęp do informacji ludzie interesowali się mniej politykom więcej ludzi mieszkało na wsi więc dojazd do wyborów był utrudniony. Sama świadomość społeczna i to że ludzie w pewien sposób nie byli nauczeni demokracji i nie wierzyli że coś mogą zmienić, trochę inne czasy nie ma co porównywać.
No może, ale powiedz mi synek, kto tyle doł?


@WypadlemZKajaka: Nawiazujac do tego cytatu, to aktualnie na fejsie można rakać dostać. Każda polityczna wstawka na wallu ma teraz całe mnóstwo komentarzy ludzi obsranych, że PiS przegrał. Pełne nienawiści wypowiedzi w stosunku do Tuska ale też i w stosunku do młodych wyborców. Jeszcze rozumiem starych dziadów, ale widzę wpisy jakichś babek w ciąży, co to siedzą na stałe w UK czy Holandii,
kwestia ile miałeś lat w 2014 roku


@ALLSTALL: 29, może cię to zaskoczy ale wtedy głosowałem na PiS. Niestety wtedy nie przewidziałem tego jaki gnój z Polski będzie w stanie zrobić PiS, który gdyby wtedy nie wygrał wyborów Polska byłaby w zupełnie innym miejscu. Bez oligarchii, bez zawłaszczania państwa do celów prywatnych, bez wierchuszki partyjnej ustawionej w spółkach skarbu państwa, bez patrzenia tylko w przeszłość, z planem na przyszłość.
Chcesz wspierać