Wpis z mikrobloga

Młodzi wybrali, super. Mam nadzieję, że Donald Tusk et consortes im teraz pokaże, co potrafi. Życzę Polsce teraz serio na te 4 lata jak najgorzej. Ja sobie poradzę, kredyty spłacone prawie, w nieruchy zapakowany, robotę, którą mogę za dolary wykonywać zdalnie również mam. Za to młodym życzę to, czego sam za czasów rudego reprezentanta Niemiec doświadczyłem:
- bezrobocia 13% (a wśród młodych 30%), żeby musieli się Januszy po prośbie o byle robotę prosić
- emigracji, żeby tak znowu ze 2 miliony musiało wyjechać
- żeby nieruchy jeszcze dalej odjechały, jak już bez hamulców wjadą niemieckie fundusze NA WYNAJEM
- roboty za grosze, na umowę zlecenie czy inną o gówno, za 5,50 zł/h
- pracy w niedziele
- żeby im 800+ zabrali, a w zamian VAT podnieśli
- podatków ekologicznych
- podatków od samochodów
- cenzury Internetu (ktoś pamięta ACTA?)
- studiowania dwóch kierunków, staży za 800 złotych
- jeszcze więcej imigrantów
- zakazu wejścia do lasu
- obowiązkowych szpryc, maseczek, lockdownów
- żeby w tym syfie do 67 musieli robić.

Naprawdę, dziękuję. No, ale macie przynajmniej europejsko, będziecie mogli się blantem porobić i wyskrobać. Niektórym jak widać wystarczy.

#polityka #wybory #koalicjaobywatelska #platformaobywatelska
  • 13
@Romska_Palo_Ul_Laputa: aktualnie to u mnie na podwórko chodzi Sikorski z rostowskim i wysyłają ludzi na bezrobocie. Mnie też powiedzieli, że dostałem przydział na bezrobotnego i nie moge iść do pracy przez dwa lata. Dali jeszcze koszulkę-żonobijkę.

- roboty za grosze, na umowę zlecenie czy inną o gówno, za 5,50 zł/h


@Romska_Palo_Ul_Laputa: Za pyrylu to każdy robił synek, co ty #!$%@?, jaka bieda.