Wpis z mikrobloga

Wynik korwina i jego przegrana to jest dobitny dowód na to, że jeżeli konfa pójdzie w szurie i pro-rosyjskość, to spadnie pod próg. Nawet największy autorytet partii nie jest niezniszczalny.

Prove me wrong. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • 4
  • Odpowiedz
@BayzedMan: Mnie najbardziej ciekawi, co zrobi Grisza Braunow. Zepchnęli go na margines w kampanii, wycięli mu paru ludzi z list, nie dali przemawiać na konwencji, a teraz jego szuria się burzy, że słaby wynik jest przez to, że przekaz partii był zbyt łagodny. Jednocześnie on sam zrobił niezły wynik, wprowadził do Sejmu parę swoich pokemonów, na koło parlamentarne wystarczy. Jakoś ciężko mi uwierzyć, że konfederacja dojedzie do następnych wyborów w
  • Odpowiedz
@analityk123: Zapałowski to akurat mój ulubiony pokemon. Zakumplowany z rosyjskimi mediami, dawniej regularny komentator Sputnika, od lat z antyukraińskim zajobem. Ale tak, to wybitny naukowiec i intelektualista ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BayzedMan: Mnie najbardziej ciekawi, co zrobi Grisza Braunow. Zepchnęli go na margines w kampanii, wycięli mu paru ludzi z list, nie dali przemawiać na konwencji, a teraz jego szuria się burzy, że słaby wynik jest przez to, że przekaz partii był zbyt łagodny. Jednocześnie on sam zrobił niezły wynik, wprowadził do Sejmu parę swoich pokemonów, na koło parlamentarne wystarczy. Jakoś ciężko mi uwierzyć, że konfederacja dojedzie do następnych wyborów w
  • Odpowiedz