Wpis z mikrobloga

Tak czysto obiektywnie na ile to jest realne ze KO+3D nie dogada się z lewicą w sprawie tych najbardziej "radykalnych" pomysłów Lewicy i czy wtedy KO+3D sięgną po Konfe?
#wybory
  • 6
  • Odpowiedz
nie dogada się z lewicą w sprawie tych najbardziej "radykalnych" pomysłów Lewicy


@FPmaster: Jakie są najbardziej radykalne pomysły lewicy? Aborcja do 12 tygodnia za którą jest większość tego kraju? Jakieś zalegalizowane związki jednopłciowe, gdzie poparcie jest tak samo wysokie, czyli powyżej 50%?
  • Odpowiedz
@Howard_Roark: największym zagrożeniem ze strony lewicy są ich pomysły gospodarcze. Tak długo jak KO i 3D będą w stanie przekupić lewicę spełnianiem postulatów obyczajowych w zamian na przyzwolenie na spełnianie postulatów liberalnego gospodarczo skrzydła KO tak długo będziemy zadowoleni z tego rządu.
Liberalizacja gospodarcza i liberalizacja obyczajowa to jest to czego potrzeba po pisie.
  • Odpowiedz
największym zagrożeniem ze strony lewicy są ich pomysły gospodarcze. Tak długo jak KO i 3D będą w stanie przekupić lewicę spełnianiem postulatów obyczajowych w zamian na przyzwolenie na spełnianie postulatów liberalnego gospodarczo skrzydła KO tak długo będziemy zadowoleni z tego rządu.

Liberalizacja gospodarcza i liberalizacja obyczajowa to jest to czego potrzeba po pisie.


@voov100: Przecież KO nie przewiduje żadnej liberalizacji gospodarczej. Podtrzymują wszystko to co PiS już rozdał. Także Lewica nic
  • Odpowiedz
@Howard_Roark:w sumie masz rację, ale ja mam nadzieję, że retoryka KO w sprawach gospodarczych będzie inna niż w czasie kampanii, i z upływem czasu będzie coraz bardziej liberalna. W sumie im nie ufam, więc głosu nie dostali, ale nadzieję mam
  • Odpowiedz