Wpis z mikrobloga

W Konfie nastroje na pewno grobowe, śmiałem się z nich przez całą kampanię, ale tak w ostatecznym rozrachunku zastanawiam się czy zmienią podejście.

Ciekaw jestem, czy potencjalnie mając możliwość zgłaszania ustaw postarają się popracować nad czymś sensownym - prawdziwym uproszczeniem podatków tak jak zawsze deklarowali, a nie żartami na spotkaniach przy piwku, walką z żymianami i koronowaniem Jezusa na króla Polski. Zastanawiam się, czy zmienią swoje podejście do kwestii obyczajowych czy nadal będą robić tak jak Pan Janusz powiedział.
Ciekawe czy przybiorą ludzką twarz.

#konfederacja #bekazlawactwa #neuropa #4konserwy
  • 10
  • Odpowiedz
Ciekaw jestem, czy potencjalnie mając możliwość zgłaszania ustaw postarają się popracować nad czymś sensownym - prawdziwym uproszczeniem podatków tak jak zawsze deklarowali, a nie żartami na spotkaniach przy piwku, walką z żymianami i koronowaniem Jezusa na króla Polski. Zastanawiam się, czy zmienią swoje podejście do kwestii obyczajowych czy nadal będą robić tak jak Pan Janusz powiedział.

Ciekawe czy przybiorą ludzką twarz.


@Hanussen: tak, tera na pewno tak będzie, w końcu pokazali
  • Odpowiedz
  • 0
@Gotter ich wyborców oczywiście, w żadnym momencie nie chodziło mi o jakąś sprawczość - po prostu zastanawiam się czy wyciągną jakąkolwiek lekcję

@suluf zapewne tak będzie, chyba trochę za bardzo liczę na autorefleksję ludzi z gwoździem w mózgu xD
  • Odpowiedz
@suluf zapewne tak będzie, chyba trochę za bardzo liczę na autorefleksję ludzi z gwoździem w mózgu xD


@Hanussen: to zawsze byli populiści oportuniści, nic tego nie zmieni
  • Odpowiedz
@Hanussen: Myślę, że tak. Wreszcie coś realnie będą mogli (a przynajmniej próbowali) wprowadzić chociaż na jakieś głosowania, czytania etc.

Konfa wyciągnie wnioski, zaczną od usunięcia Korwina xd
  • Odpowiedz
Przegrali, bo w opini publicznej zostali zblatowani z pisem. Każdy sondaż łączył ich wyniki i to ich pogrążyło najbardziej. W świadomości wyborców byli już Kukizem.
  • Odpowiedz
  • 0
@Gotter Dokładnie tak, dlatego ciekawi mnie ich ruch - czy może staną się tym wolnorynkowym mitem który kreowali i zyskają sympatię swoich wyborców czy nadal cyrk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Hanussen: Problem polega na tym, że sporo ludzi myśli, że mają słaby wynik, bo Mentzen za bardzo poszedł w centrum, a powinien dać braunowi grać pierwsze skrzypce. To jest oczywiście brednia. Braun może i ma dobry wynik w swoim rejonie, ale w skali ogólnopolskiej nie przekroczyliby progu pod jego przywództwem. Przegrali, bo mieli cały system POPiS + TVN i TVP przeciwko sobie. W tvp ludzie słyszeli że to kelnerzy Tuska, a
  • Odpowiedz