Wpis z mikrobloga

#wybory
no i mamy jasność
na pisiorów zagłosowali emeryci , rolnicy i wieś
emeryci zostali kupieni więc tu nie ma co szukać refleksji , wieś to zasięg tvp , więc tutaj też ciężko o przemyślenia
ale rolnicy? ci chyba nigdy nie zmądrzeją, dostają w dupę od lat na produkcji mleka , pis zarzucił rynek gównianym zbożem - i nic , to kiedy do nich dotrze że gemby pełne frazesów a naprawdę mają ich w dupie? co musi się wydarzyć żeby ten rolnik coś zakumał że kiedy nawet partia która wyrosła z rolnictwa psl zawsze miało rolnika w dupie, chyba tylko Lepperowi zależało na rolnikach
  • 8
@sailor_73: no przeciez to bylo jasne od dawna, ze na pis glosuja takie "odpady" i dlatego dziwie sie, jak ktos jest mlody i mowi ze glosuje na pis ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zazwyczaj ta osoba jest w jakis sposob dyskryminowana przez innych albo ma inne uposledzenia, pis = bogonojny prosty czlowiek tak wygladaja jego wyborcy, dlatego nie rozumiem mlodych ludzi glosujacych na pis
o zrobisz ja na siebie sam musze zapierdzielać oni dostają kase i łacha ze mnie drą ze robić nie muszą


@Niegodoma: mam w rodzinie rolników i wiem jak ciężko muszą #!$%@?ć i wiem że często to ludzie z szeroko pojętymi umiejętnościami , że potrafią orać koniem( wiem umiejętnośc dzisiaj mało przydatne ) , naprawić traktor jak i prognozować zbiory i zarządzać czasem jak menadżerowie średniego szczebla w korpo :) i do
@sailor_73: Jak to mówi kumpel rolnik, są rolnicy i działkowcy, rolnik to ten który ma gospodarstwo które zapewnia mu życie, a działkowiec który wegetuje ewentualnie gospodarkę prowadzi po godzinach, ten pierwszy nie zagłosuje na PiS, ten drugi już tak.