Wpis z mikrobloga

  • 130
@Tumurochir: Ich elektorat nie wie o większości jego akcji, a ostatnio próbował wyjść z lodówki krzycząc ze jak chcesz gwałtów na Polkach to głosuj na Tuska…
  • Odpowiedz
@majk-kampi: z lubuskiego, ale jest duża szansa że nie dostanie się. PiS zdobędzie najprawdopodobniej 3 mandaty a Mejza jest w tej chwili 4.
  • Odpowiedz
@Tumurochir to jest właśnie jeden z tych pokazów buty PiSu ale też ich desperacji. Musieli go dac na listę bo przez jakiś czas był im jeszcze potrzebny w Sejmie. Tzn to jest ta bardziej optymistyczne podejście, że zrobili to pragmatycznie. W rzeczywistości to on im pewnie imponowal tą butą i bezczelnościa
  • Odpowiedz
@majk-kampi: Niczym się nie kierowali. Typ powywieszał tysiące banerów po wioskach z hasłem "pogonimy Tuska" i się dostał do sejmu rzutem na taśmę. Wstyd dla całego regionu.
  • Odpowiedz
@eini: @majk-kampi On jeździł po wsiach, gdzie nie doszło do ludzi co narobił i tam każdemu wręczał czeki (sam je drukował), które wydębił w rządzie na wszystkie możliwe zabytki w tych wsiach jakie dało się znaleźć. Do tego Zieloną Górę i całe południe województwa obkleił chyba z 5 razy całe. No i niestety zadziałało. Ponad 10 tys głosów i chyba mandat.
  • Odpowiedz
@Pas-ze-mna-owce: Co za pijawka. Raz po raz jeżdżę w okolice Zielonej Góry przez wioski i widziałem wszędzie jego banery. Wszędzie. Jak dobrze pamiętam podobną akcję banerową zrobił kiedyś Bosak na początku kariery. Widocznie taki przekaz działa na ludzi. Mam nadzieję, że Łajza skompromituje wiele razy PiS. Głupek J. Kowalski też się dostał. Dramat, cyrk klaunów.
  • Odpowiedz