Wpis z mikrobloga

Dlaczego ludzie głosujący na opozycję którzy otwarcie gardzą wyborcami pisu są zaskoczeni, że ci wyborcy nie chcą na nią głosować? Dlaczego ci, którzy chwalą Polaków za frekwencję jednocześnie gardzą i wyśmiewają tych co zagłosowali na pis? I dlaczego ci sami ludzie uważają się za jakichś lepszych i oświeconych, skoro wpadają w tę samą pułapkę nienawiści i pogardy jaką zarzucają wyborcom pisu?

Ja nawet nie mam pretensji do partii opozycyjnych, bo im akurat w większości udało się tego uniknąć w kampanii, ale elektorat wyrządzał im niedźwiedzią przysługę
#wybory
  • 12
  • Odpowiedz
@Narcyz_: Tj. mówisz. Ja znam kilku co zagłosowali na pis na złość julkom, lewicy, LGBTQZXCTD, młodym, pięknym, wykształconym z wielkich ośrodków miejskich itd.
Wsadzili gro wyborców do wora z napisem "gówno" i ludzie się o to #!$%@?, do tego podlane wszystko lewacką propagandą i mamy delikatnie uśmiechniętego jarusia XD
  • Odpowiedz
Dlaczego ludzie głosujący na opozycję którzy otwarcie gardzą wyborcami pisu są zaskoczeni, że ci wyborcy nie chcą na nią głosować? Dlaczego ci, którzy chwalą Polaków za frekwencję jednocześnie gardzą i wyśmiewają tych co zagłosowali na pis? I dlaczego ci sami ludzie uważają się za jakichś lepszych i oświeconych, skoro wpadają w tę samą pułapkę nienawiści i pogardy jaką zarzucają wyborcom pisu?


@Narcyz_: bo tak działa ludzka psychika
  • Odpowiedz
  • 2
@stanislaw-robak: oczywiście, że tak jest. Jak przeglądam wykop i twittera to jest masakra, ciężko będzie mówić o jakimkolwiek "zjednoczeniu" po wyborach. Tutaj jest potrzebna naprawdę nowa partia z nowymi twarzami, która sklei do kupy to społeczeństwo. Ludzie się nienawidzą.
  • Odpowiedz
@Narcyz_:

Dlaczego ludzie głosujący na opozycję którzy otwarcie gardzą wyborcami pisu są zaskoczeni, że ci wyborcy nie chcą na nią głosować? Dlaczego ci, którzy chwalą Polaków za frekwencję jednocześnie gardzą i wyśmiewają tych co zagłosowali na pis?


Bo pisiory to tumany które nabrały się na propagandę tvp. Po części tumany a po części ofiary pisowskiej propagandy. I za to trzeba pis i te urwy z tvp rozliczyć.
  • Odpowiedz
  • 0
@hansschrodinger: tak ale to nie jest wina w 100% elektoratu. Poza tym mam wrażenie, że ludzie w ogóle nie zwracają uwagi na to, że lokalni działacze z tych okręgów w których pis wygrywa są po prostu z pisu. Jest kilka różnych kwestii które przekładają się na takie wyniki, a tutaj są spłycane do debila pisowca
  • Odpowiedz
@Narcyz_: Zastanów się, co ty w ogóle piszesz.

Dlaczego ludzie głosujący na opozycję którzy otwarcie gardzą wyborcami pisu są zaskoczeni, że ci wyborcy nie chcą na nią głosować?


Ja gardzę PiSem i jego wyborcami, faktycznie nikt nie chce na mnie głosować, ale ja nie startuję. Z drugiej strony Tusk, który akurat startuje, nie gardzi, przynajmniej otwarcie, wyborcami PiSu, a oni i tak nie chcą na niego głosować. Ja nie widzę zjawiska,
  • Odpowiedz
  • 0
Ja gardzę PiSem i jego wyborcami, faktycznie nikt nie chce na mnie głosować, ale ja nie startuję. Z drugiej strony Tusk, który akurat startuje, nie gardzi, przynajmniej otwarcie, wyborcami PiSu, a oni i tak nie chcą na niego głosować. Ja nie widzę zjawiska, o którym donosisz.


@jjk-: ale ty jesteś twarzą partii w swoim otoczeniu. Jeśli pisowiec widzi w tv, że ich ludzie wyzywają, nazywają gorszymi czy głupszymi to się nie
  • Odpowiedz