Wpis z mikrobloga

Może to zabrzmi pompatycznie, ale wygląda na to, że młodzi uratowali ten kraj. Piękny dzień dla demokracji.


@precz_z_komunia: przecież PO będzie prowadzić taką samą politykę jak PIS tylko bez bozi. Dalej będzie socjal, dalej nie będzie żadnej EJ, dalej będzie zakaz samochodów, likwidacja gotówki, zakaz szyfrowanej komunikacji prywatnej.

Co się zmieni oprócz tego, że przy władzy będą socjaliści ateistyczni zamiast socjalistów katolików?
  • Odpowiedz
xd


@BarszczZUkraincow: to się pośmialiśmy, a powiedz który z tych punktów nie zgadza się "demokratyczną opozycją"?

Szymon Hołownia mówił że trzeba jak najszybciej pozbyć się gotówki i wprowadzić cyfrowego złotego.

Unia ma zamiar wprowadzić zakaz szyfrowania komunikacji prywatnej, co będziemy musieli również wprowadzić jako państwo członkowskie.

Zakaz sprzedaży aut spalinowych od 2035 tak samo jest w EU przyklepany i nikt tego nie wycofa.

Gdzie się mylę? Tylko dawaj konkrety na nie
  • Odpowiedz
@precz_z_komunia:
Odnosisz się do % komisji czy głosujących, z tym też jest różnica, 51% komisji już jest podliczonych ale osobowo jest to 44% głosujących.
No i dobra robota, dawaj update ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
to się pośmialiśmy, a powiedz który z tych punktów nie zgadza się "demokratyczną opozycją"?


@FLAC: Nie chce mi się z Tobą pisać. Żadna z tych spraw o których piszesz nie jest większym problemem. Zmiany następowały, następują i będą następować. A ludzie nadal będą żyć. Żyć lepiej.
  • Odpowiedz
  • 17
@precz_z_komunia: pisałem o tym nie raz na wykopie. Największym wrogiem dla PiSu jest frekwencja. To dzięki frekwencji PiS wygrał 4 lata temu, a Dudu otrzymał drugą kadencję. O dziwo opozycja tego nie dostrzegła. To od dolny ruch społeczny sprawił, że tak wieku Polaków ruszyło na wybory.
  • Odpowiedz
@makaronzjajkiem: dlatego ja nie jestem wyborcą narodowców tylko korwinistów. Marianż z narodowcami mi się nie podoba. Ale nikt inny nie daje czegokolwiek co jest anty-socjalne jak część od kucy z nowej nadziei.

Każda inna partia mówi - jesteś "milionerem" bo masz ponad 7k brutto to trzeba ci zabrać i dać julkom darmowe podpaski i 20 dni urlopu menstruacyjnego a emerytom 24 emerytury.
  • Odpowiedz