Wpis z mikrobloga

Mam parę pytań @Oskar_STS o #redpill #blackpill and #bluepill
1. Dlaczego mówisz że wzrost nie ma znaczenia będąc samemu hipokrytą i ze 179 cm wzrostu mówiąc że masz 180? Gwarantuję Ci że gdybyś napisał/powiedział tę pierwszą wartość wiele by się zmieniło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja rano mam 181.5 cm i też tyle deklaruję a to trochę nie fair
Na tyle nie ma znaczenia że Amerykanie obliczyli iż facet o wzroście 5'8 (około 173 cm) musi zarabiać rocznie 138 tysięcy dolarów więcej od gościa mojego wzrostu (5'11.5) by być równie atrakcyjnym
Dodam że:
A) czynnik na który nie mamy wpływu
B) nie ma czegoś takiego jak pożądanie za pieniądze,laski które stricte na nie lecą to zwykłe kur..szony
C) wielu przegrywów tutaj typu @wilhelm99 chciałoby mieć chociaż te 173 cm
2. Wierzysz że pieniądze i status mają takie znaczenie to coś Ci powiem-mam 21 lat,nie mam prawa jazdy i jestem w związku od 2 lat a pierwszy #seks w gimbazie jeszcze
Dlaczego laski w każdej firmie w której pracowałem gadały ze mną a nie z Leszkiem kierownikiem kołchozu lat 45? Znam chada 193 cm z kwadratową szczęką co uprawiał seks w wieku bodajże 13 czy 14 lat,teraz jest mechanikiem więc robolem a obraca najlepszy towar w mieście nie stawiając nigdy nawet kawy. W wieku 14 lat miał już Ferrari? ( ͡º ͜ʖ͡º)
3. Twoi idole to BDSM i Norman Wrocławski
Pierwszy to manlet (widać na zdjęciu z tym drugim,max 178 cm),agresywny i mało inteligentny sterydziarz pracujący w firmie z kapitałem zakładowym 5k gdzie rządzą kobiety,dla kobiet oblech i oldcel
Drugi to stary dziad wyglądający na 55 lat,z siwą nieudolnie farbowaną brodą i zniszczonymi zębiskami,gówniany adwokacina będący pośmiewiskiem Julek na Tiktoku
Z tego co słyszałem obaj to rozwodnicy
Jaki Pan taki kram...
4. Śmiejesz się z bluepilla to powiedz mi kolego dlaczego zdecydowana większość normików jest domyślnie bluepillowa a jest w szczęśliwych związkach a tacy jak Ty jedyne co robią to walą kapucyna do swoich postów na Wykopie albo drą mordę w necie jak Srarioner?
5. Skoro redpill jest takim męskim wsparciem to dlaczego redpillowcy urządzają sobie wyścig karaluchów o tzipę kto najlepiej grinduje,gnojąc słabszych? Gdzie te męskie wsparcie? Jest baaardzo ograniczona liczba ludzi którzy będą mieli duże powidzenie u kobiet ze względu na wygląd a jeszcze mniej będzie zarabiać duże pieniądze.
6. Skoro kobiety są dodatkiem do Waszego życia dlaczego wszystkie Wasze pasje magicznie pasują do tego co stereotypowo lubią kobiety? Gdzie Wasze zainteresowania typu astronomia,dinozaury,klocki Lego czy gry komputerowe? Wstyd przed laskami?
7. Kobiety mają w dupie Twoją pewność siebie jeśli jej się nie podobasz,masz wtedy łatkę nachalnego creepa do obśmiania z koleżankami.
  • 11
  • Odpowiedz
@ArmandoBroja: Przecie typ nie wie co się dzieje na świecie, jest pewnie z wyglądu typowym oskarkiem albo chad lite i myśli że to przez zachowanie rucha xD

Popatrzyłem na jego posty i już srogo kekłem

Redpill to męskie wsparcie, przyjaźń, męska solidarność wspólne pokonywanie
  • Odpowiedz
  • 1
@kaminarii: Redpill i PUA to jak kołcze biznesu
"Masz dosyć szefa i etatu? Jednym prostym trikiem nauczę Cię jak zarabiać 5k dziennie,wystarczy dostęp do internetu i zaangażowanie. Możesz być nawet nastolatkiem ,powiem Ci jak zostać milionerem-wystarczy że kupisz ode mnie kurs kreator milionerów w promocyjnej cenie za 4999 zł."
  • Odpowiedz
@ArmandoBroja: Romana widziałem jak nagrywał tiktoka na mieście i jest wyższy ode mnie (ja mam 182) więc mógł nie kłamać z tym 188, jak ma swój wiek wygląda dobrze, ale no jak piszesz gość jest już stary i branie to może już mieć tylko u rozwódek po 40
  • Odpowiedz
  • 0
@Eugeniusz_Zua: Dostałem cynk że na Twitchu mała strimerka Inezkka dostała 5.8k donejtów
Ona sama a chłop pyta czy randka będzie
Jak myślisz,ilu donejtorów dochodzi dzięki donejtom 5 czy 10k do randki? Myślę że liczba bliska zeru ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Eugeniusz_Zua: Jeszcze dodam że bawi mnie dawanie za przykład "manletów z historii" typu Hadolf Itler gdzie on ze swymi 175 cm był w młodości wzrostakiem a podczas wojny minimalnie powyżej przeciętnej
Na dzisiejsze czasy jakieś 180-182 minimum więc żaden manlet
Tak samo Napoleon
  • Odpowiedz