Wpis z mikrobloga

Każdy mający powyżej 20 lat wie, że PO/KO ma swoje za uszami, ale takie afery jak Amber Gold czy sprzedawanie lasów to było na ustach Polaków przez całą kadencję Platformy i się ciągnęło za nimi jak smród w gaciach

Tymczasem za PiSem już nikt nie nadąża z aferami. Tu macie sztuczne zaniżanie cen paliw przez Orlen, żeby zaraz mieć, sprzedawanie wiz imigrantom, a o przepisywaniu majątku na żonę Morawieckiego czy o dworkach Obajtka już nikt nie pamięta xDDDD

Z dwojga złego to wolałbym jedną aferę na rok, a nie jedną aferę na miesiąc

#bekazpisu #wybory #polityka
  • 56
@niochland: ja pierd0le czy my nie możemy mieć normalnych polityków? Każda afera to powód do dymisji więc bawienie się w jakieś porównywanie tego to jest jakiś cyrk na kółkach. Boże gdzie ja żyję , z kim ja żyję że ludzie tak się przyzwyczaili do ruchania w dupę że się pocieszają że o tamten to mnie mniej j3bal niż wcześniejszy XD czy wy się je samych słyszycie?
@niochland: nie chcę brzmieć jak symetrystka, bo bardzo mnie cieszy, że PiS upada i sobie ten głupi ryj rozwala, ale zwyczajnie się martwię, skąd pewność, że za obecnych rządów koalicji wrócimy do częstotliwości 1 afery na rok? Wszyscy opieracie swoje wyobrażenia na tym, jak wyglądała władza te paręnaście lat temu, tylko że teraz PiS w #!$%@? mocno obniżyło poprzeczkę i tak przyzwyczaiło obywateli do bycia dymanymi, że ci mają teraz bardzo
@niochland: afery PiS to nic, PiS zrobił coś o wiele gorszego - pokazał ludziom że rząd może dać im kasę za nic i teraz każda partia która tylko będzie chciała ciąć socjal albo wyrównać wiek emerytalny będzie tą najgorszą. Zresztą wystarczy spojrzeć na programy wyborcze, każda partia obiecuje rozdawnictwo - czy to w formie kredytu 0%, 600+ na wynajem, 1000+ dla każdego studenta, akademik za złotówkę etc.
@niochland Amber Gold to była gówno nie afera PO. Ot cwaniak zrobił biznes a banda idiotów myślała że za darmo kokosy zarobi i w #!$%@? mieli ostrzeżenia KNFu.
Na konto PO poszło to, że premier osobiście nie dogląda każdej firmy w Polsce.
Lasy chcieli sprzedać ale potrzebowali zmian w konstytucji, nie udało się zmienić to lasów nie sprzedali.

A z PiS już dziś nikt nie pamięta co odjebywali a że konstytucji nie
@niochland: Jedna afera na miesiąc? To chyba mało politykę śledziłeś. Tu była jedna duża afera na miesiąc i co tydzień pomniejsze. A w normalnym cywilizowanym państwie to jedno wydanie wiadomości pisowskich byłoby godne afery.
@niochland każdy dorosły człowiek, pamiętający poprzednie wybory wie, że jest sporo latawców czy chorągiewek. Dzieje się tak od wielu lat. Dawna walka między PiS i PO odbywająca się w mediach to teatrzyk dla obywateli. Większość polityków obu stron zna się i mają przyjazne stosunki. Poglądowo różni ich niewiele. Jedynie partia nakłania do bezwzględnego głosowania i sugerowania, że to jedyna słuszna opcja.