Wpis z mikrobloga

Głosowałem na konfę, choć cieszę się z obecnych wyników (opozycja górą!).
Ale jedno muzse przyznać Mentzenowi - kampania pod koniec im się wywróciła, ale facet przyznał się, że zje*ał. Widzieliście jego przemówienie po ogłoszeniu wyników? Tak po ludzku nabrałem do niego trochę szacunku, bo jednak polityków trudno szanować. Ale to przemówienie naprawdę ciekawe. Chyba nigdy nie słyszałem u polityka słów typu "biorę na siebie odpowiedzialność". On to jednak powiedział.
Co o tym myślicie?
#polityka #wybory2023 #konfederacja
  • 5
  • Odpowiedz
@Pisarz_nieambitny Szacunku za co? Że dopiero wynik wyborów go uświadomił, że mało który wyborca chce oglądać takie cyrki? Przecież tak niski wynik konfy to bardzo ciężka praca Mentzena. Gdyby przez ostatnie 3 miesiące nie odzywał się nic, konfa miała by 10+ %.
  • Odpowiedz
@diarrhoea: Nie no, coś tam jednak działał, tylko po tych wakacjach coś im nie poszło.
"wynik wyborów go uświadomił, że mało który wyborca chce oglądać takie cyrki" - właśnie, UŚWIADOMIŁ.
Jeśli dobrze pamiętam, Wałęsa odchodził z mniejszą klasą, Biedroń też chyba jakoś mocno nie przyznał się do porażki po ostatnich wyborach prezydenckich, gdzie miał ok. 2%. A Mentzen - elegancko, wyszedł na scenę i użył takich słów jak "porażka" czy "wziąłem
  • Odpowiedz