Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak na pierwszym roku studiów przeliczałem wartość jedzenia kcal/zł, żeby potem wejść w zakładkę stypendia i zobaczyć 6 albo 7 stypendiów dla kobiet xD
Żeby być facetem i zagłosować na lewicę, to naprawdę trzeba nie mieć godności
#konfederacja #lewica #wybory
  • 13
  • Odpowiedz
@Kamero: fajnopolackie oskarki teraz świętują. Ciekawe czy będą świętować jak ich jakaś baba oskarży o gwałt i będą musieli dowodzić swojej niewinności
  • Odpowiedz
@Kamero:
Ja tak przeliczałem na pierwszym roku, na drugim semestrze jebnąłem pięścią w stół, rzuciłem guwnostudia i poszedłem pracować na budowie. W wolnym czasie programowałem bo mam smykałkę do komputerów i 15 lat od tamtego momentu dostaje dobrą kasę za klikanie w kąkuter.

Jak musisz liczyć kalorie bo cię nie stać na jedzenie to zwyczajnie podjąłeś złą decyzję i trzeba to odwrócić.
  • Odpowiedz
@Kamero: Jeszcze sposób finansowania uczelni w Polsce jest taki, że na studenta z Polski uczelnia dostaje mniej niż za studenta zagranicznego. Przecież to jest skandal, człowiek jest obywatelem drugiej kategorii we własnym kraju.
  • Odpowiedz
  • 4
@jasperindygo: Czo? xd Ja nie mówię komu przyznali określone stypendia, a o tworzeniu stypendiów z zasadami określającymi, że mogą je otrzymać tylko kobiety, lub są dodatkowe punkty za bycie kobietą
  • Odpowiedz
  • 0
@Kamero żeby zagłosować na partię która przegrała z PiS w 2012 roku bo ludzie mieli powyżej uszu kłamstw i afer PO to naprawdę trzeba być upośledzonym xD
  • Odpowiedz