Wpis z mikrobloga

Niby PiS już nie będzie rządzić, ale jakoś nie potrafię się za bardzo z tego powodu cieszyć jak widzę jaki wynik osiągnęli po tylu latach afer, często dzień w dzień #wybory
  • 12
  • Odpowiedz
@Fingolfin: te 36% nie miało innego medium jak TVPis. Moja babcia jak wiele osób jedyne co ma to ta telewizję i proboszcza na parafii. Jej nawet nie da się wyjaśnić że to ściema i te afery czy inne są bo przecież w tv nie mówili
  • Odpowiedz
@Fingolfin: Spójrz na to inaczej - w 2015 nie mieli niczego i zgarnęli wszystko. Dzisiaj mieli wszystko, każdy rządowy podmiot robił im kampanię, olbrzymie łapówki i dostali żałośnie niski wynik
  • Odpowiedz
  • 1
@Fingolfin ordynacja wyborcza promuje wieś tam czasem wystarczy 3 tysiące głosów aby zostać posłem w Warszawie to 30x tyle, TVP, gazety Orlenu, Poczta Polska i inni też byli w rękach karła nienawiści. Więc przy takiej indoktrynacji się nie da inaczej.
  • Odpowiedz
@Fingolfin: biorąc pod uwagę, że na koniec czerwca 2021 r. osób w wieku 60+ było już prawie dwa razy więcej (9,8 mln) niż osób w grupie wiekowej 18-29 lat (5 mln) plus nieograniczona finansowo propaganda i głosujący margines ekonomiczny tzw bo dajo to nie jest tak źle. Właśnie te wybory dały nadzieję, że jest nas więcej pomimo wszystko i to jest optymistyczne
  • Odpowiedz
Wynik nie dziwi


@b7kj:

te 36% nie miało innego medium jak TVPis


@Norwag93: Mylicie się. Pisowski beton to jest poniżej 25%, czyli "przekonali" do siebie (kupili sobie) dodatkowe 10%, nawet ponad. Aktualnie chwali się kobiety za udział w tych wyborach, ale myślę, że wiele matek głosowało za PiS, bo wreszcie coś "od rządu" (z kieszeni innych) dostały. Często na alkohol, papierosy, kosmetyki, wycieczki. Nie wnikam. Ja bym stawiał na to,
  • Odpowiedz