Wpis z mikrobloga

teraz czystki w spółkach skarbu państwa,


@StoSloty1488: jezu nie wierze naprawdę w tak naiwnych ludzi? Ty naprawdę w to wierzysz? Pytam serio, dlaczego tak uważasz. spółki skarbu państwa to jest narzędzie polityków, które służy do korupcji politycznej i dzięki temu gwarantuje rządzącym sprawczość. Ty wiesz co się dzieje w dużych miastach gdzie w radzie miejskiej rządzi PO i ma prezydenta. Wiesz gościu, że w takim Poznaniu korupcja polityczna w spółkach miejskich
@StoSloty1488: już tłumaczę, skąd ten zachwyt, i posłużę się analogią z pewnego żartu.

Pewnego razu do rabina przychodzi Żyd i płacze mu : "Rebe, ja już nie mogę wytrzymać, mam tak źle w życiu, tłoczymy się z żoną i dzieciakami w małym domku, trudno nam i w ogóle bieda." Rabin myśli, myśli i mówi "sprowadź sobie do domu teściową i wróć za tydzień".

Po tygodniu Żyd przychodzi. Rabin pyta go czy
@StoSloty1488 PO łącznie ze swoimi pociotkami nie ukradła tyle, ile PIS wydał na samą propagandę sukcesu w TVP z tymi kanaliami.

Nie #!$%@?ła standardów demokratycznych i nie zrobiła z nas pośmiewiska w dyplomacji.

Przede wszystkim zaś nie wyniosła takiego motłochu na salony i nie dała marginesowi społecznemu poczucia sprawczości, a ze stanowiska można było wylecieć za zbyt drogi zegarek.
@StoSloty1488: chlopie, spółki skarbu państwa mają ustawowy obowiązek się ogłaszać w mediach. To gdzie mają to robić? W niszowych, które czytają emeryci na wsi czy w tych największy ch?
@StoSloty1488: za 8 lat głosujemy na PiS jako mniejsze zło, szkoda że ludzie się nie uczą na błędach. W 2015 też każdy świętował i się odgrażał że na PO nigdy nie zagłosuje.