Wpis z mikrobloga

@FuckYouTony

>a KPO dostanienie przymusowych murzynow


@indigobrakuje: Dostaliśmy 700 tys. nielegalnych imigranów z Afryki od PiS, typie. I jeszcze pisowscy kolesie na tym zarabiali.


@FuckYouTony na szczescie w najblizszym czasie dostaniemy pewnie wiecej prawdziwych inzynierow, ginekologow z afryki od UE i zarobia na tym na szczescie niemieckie kutry zwozace rozbitkow z moza srodziemnego do wloch.

Licze na podobna akcje jak z ukraincami... Miliony murzynow w naszych domach, w koncu pokazemy naszą
za kilka miesiecy bede sie smial pelna geba


@indigobrakuje: Czyli jesteś upośledzony z premedytacją. Nie sądziłem, że to możliwe, ale jak widać po praniu mózgów w tvp wszystko się może zdarzyć.
@dominik2005: ja tam uwazam ze z 70% rzeczy PiS robil dobrze ale te pozostale 30% przebilo te 70 i moj glos poszedl na mam talent. Za PO kolorowo nie bylo ale szla kasa z unii a teraz sa kary za ziobre, mysle ze byla wieksza skala inwestycji. Kolesiostwo tez bylo ale jak cos robili to to dzialalo a teraz skala niekompetencji jest porazajaca. Buduja, burza i tak to leci.
Nie dzielę skóry na niedźwiiedziu. Poczekam na oficjalne wyniki i czy czasem PiS nie podkradnie jakichś posłów z innych partii.