Wpis z mikrobloga

mirabelki, potrzebuję waszej porady. Przetłuszcza mi się skóra głowy - co polecacie? Jakieś wcierki, peelingi? Służą mi najbardziej delikatne szampony, głowa się wtedy mniej przetłuszcza, ale brakuje mi sprawdzonego "rypacza". Dodam, że korzystałem z peelingu onlybio, ale skóra mi się tym bardziej po tym przetłuszczała na następny dzień, więc nie wiem, co jest

#pytaniedorozowychpaskow #wlosy
  • 7
@ilo975: piling mechaniczny 2 razy w tygodniu, raz na jakiś czas chemiczny i do tego dobry szampon np z tołpy.

U mnie nie dość że skóra przestała się przetłuszczać to włosy zaczęły odrastać.

A to że skóra po pilingu przetłuszcza, czy łuszczy się bardziej jest całkiem normalne, po jakimś czasie przestanie.
@moll: @runnerrunner Ja od kilku miesięcy myję włosy mydłem dziegciowym 4szpaki i u mnie sprawdza się bardzo dobrze, zresztą myję nim też całe ciało, a nawet golę się na nim.

Chociaż ostrzegam, że włosy po nim są trochu tępe w dotyku i najlepiej nałożyć odżywkę. I jeszcze jednym mankamentem jest, że po pierwszym myciu miałem takie jakby niedomyte strąki, ale teraz nie widzę różnicy pomiędzy tym mydłem a zwykłym szamponem.

Warto