Wpis z mikrobloga

Obywatelski obowiązek spełniony. DWIE karty wrzucone do urny, jedna nieodebrana co zostało odnotowane, bo w cyrku nie zwykłem brać udziału. Bez żadnego problemu, czy spiny i tak naprawdę jakby to miało być w pełni uczciwe, to PKW powinna zdecydować, ze komisja ma pytać które chcemy... No ale mamy co mamy.
Ludzi jak na razie tyle co zwykle, ponad 3/4 na oko to 60+, więc po raz kolejny łudzę się, że to przez wczesną porę i młodsze pokolenia ruszą cztery litery, bo jak nie to po raz kolejny ktoś inny za nich wybierze.
Zobaczymy jak będzie, ja jestem optymistą, że to czas zmian. Widzimy się o 21 :).
#wybory #sejm #senat #referendum
  • 4
@Naxujmnietenkaktus: a to ciekawe, bo sprawdzałem dokładnie i nie było takich instrukcji od PKW, zatem pewnie to decyzja danego członka komisji. Możliwe, że zaczną pytać w ciągu dnia, jak będą spiny, że ktoś się zdazy podpisać, a potem powie, że nie chce itd.
Niepotrzebne zamieszanie. Jakby PKW miała RiGCz to zrobiliby albo oddzielny stolik na referendum i podchodza tam tylko ci co chcą brać karty, albo w instrukcji dac obowiązkowe pytania