Wpis z mikrobloga

Sprowadziłem swoje życie na dobre tory, po pół roku siedzenia w domu poszedłem do pracy, praca jest nawet spoko, odkładam na samochód, mam fajnych znajomych, przez ostatni czas poznałem kilku ludzi, zacząłem ćwiczyć na siłowni...
Tylko jest jeden problem
Ona.
Bez niej nigdy nie osiągne pełnego szczęścia.
Nie ma lepszej dziewczyny.
Nigdy z nią nie byłem, ona nawet nie wie co ja czuję jednak jestem przekonany że nie będę szczęśliwy z nikim tak bardzo jak z nią
To chore gówno w mojej głowie trwa już rok.
Nawet zapamiętałem sobie dzień w którym ją poznałem, niedługo będzie pierwsza rocznica początku końca mojego życia.
Przechodziłem przez różne etapy tego ale teraz czuję tylko zrezygnowanie, Jestem wyprany z emocji.
Z jednej strony mam myśli typu "jest jeszcze dużo dziewczyn, znajdziesz ładną i mądrą to zapomnisz o niej i będziesz szczęśliwy'' a z drugiej strony jestem ogłupiony, jest najładniejszą laską jaką widziałem, jest perfekcyjna, idealna, absolutne 10/10
Każda jej część jest idealna.
Jestem przekonany że żadna dziewczyna nie da mi takiej satysfakcji. Dotykanie jej sprawi że poczuje się jakbym został zbawiony. Z żadną nie osiągne takiej euforii i takiego szczęścia jak z nią u swego boku. Jest wyjątkowa, no #!$%@? jest po prostu boginią, taką dziewczyną ze snu.
Tym bardziej boli to że ona ma frajera
I do tego jest zjebem #!$%@? i zakolakiem
I dlaczego on ma mieć dostęp do nieba na ziemi a ja nie???
Przecież to jest tak piękne że nie może być prawdziwe
Gdybym z nią był wygrałbym życie
Euforia i zaszczyt podczas bliskości z nią muszą być nie do opisania
Nie wiem jak ale ja muszę z nią być...

#depresja #przegryw #milosc #feels #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 12
  • Odpowiedz
@Ebebepuu73838: ja poerdole ja cjuha mam coś z emocjami nie tak, ale nie umiem pojąć jak ktoś może złapać taka obsesję na punkcie jakiejś laski, którea mu nawet #!$%@? nie obrobila
  • Odpowiedz
@Ebebepuu73838: przejdzie ci byniu, aż randomowo będziesz miec kiedyś myśl w głowie "#!$%@? jak ja mogłem tyle o niej myśleć" i okazae się ze twoja laska10/10 to tak naprawde jedna z X ilości jakie masz szanse poznać w zyciu a nie cos bez czeog nei mozesz życ
  • Odpowiedz
@Ebebepuu73838 Chemia w bani płata Ci figle, nim się spostrzeżesz samo przejdzie, a Ty za rok lub dwa spojrzysz na ten post z zażenowaniem. Sądząc po tym jak to odbierasz sądzę, że jesteś młodą osobą, która pierwszy raz ma takie doświadczenie. Trzym się
  • Odpowiedz