Wpis z mikrobloga

@BayzedMan: glosy o odejsciu stanowskiego z KS krazyly juz dawno, jeszcze zanim byla jakakolwiek afera. Usunął KS ze swojego opisu na insta, ktoś zauważył, że na kubku KS który miał prowadzący jakiegoś z ich programów nazwisko stanowskiego było zaklejone taśmą. Gdzieś widziałem głosy, że chodzi o to, że stano chce reklamować innego bukmachera niż reklamuje KS. #!$%@?ł fejmu na kilku głośnych filmach i prawdopodobnie otworzy jakiś swój kanał.
@BayzedMan: tu by się należało zastanowić, czy im Stanowski nie zrobił na pożegnanie outstanding move i czasem świadomie nie uwalił sponsorów śniadaniówki, bo że się zbierał do odejścia, to było wiadome od dłuższego czasu
@Dingik: twoja teoria jest totalnie z dupy. Tak chodzi mi o Weszło, które w późniejszym założeniu miało być kanałem klubowy, ale w obecnej sytuacji może coś się zmieni. Chciał promować innego bukmachera? Ale przecież on już reklamuje swojego bukmachera xd w tym co mówisz nic się nie klei. Jaki sens byłoby odłączenie się od Weszło! w którym wrócił na stanowisko redaktora naczelnego i właściwie ma w nim wszystko czego potrzebuje?