Wpis z mikrobloga

Piotr 30 Warszawa

Zgłoszenie 343144dc25915105 z dnia 2023-10-13 11:23:57

Imię: Piotr
Wiek: 30
Miejscowość: Warszawa

Kim jestem?
Zwycienzcom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Programista z zawodu, uległy. Gram w piłkę nożną oraz interesuje się włoskim futbolem. Oprócz tego fascynuje mnie astronomia i wkurza polska polityka :D Lubię również w wolnym czasie coś obejrzeć lub poukładać LEGO :D Mam kolekcje roślinek doniczkowych - całe parapety zawalone kwiatami :) Staram się często ćwiczyć, ale nie mam sylwetki Adonisa.
Bardziej ze mnie introwertyk niż imprezowicz. Chyba śmieszek, choć nigdy nie wiadomo ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Typ domatora, ale nie mam problemu z wyjściami na miasto, o ile jest gdzie :P

Wygląd
170 cm, ~57 kg, szczupły, krótkie, brązowe włosy, zielone oczy. Zarostu brak, tatuaży brak, ale za to kilka blizn (nie, nie ciąłem się i nikt mnie nie postrzelił :P)

Zainteresowania
Piłka nożna, astronomia, polityka, seriale/filmy, technologia, podróże, gry

Czego oczekuję?
Chciałbym kogoś, z kim mógłbym miło spędzić czas, wyjechać gdzieś, wyjść na miasto do restauracji/kina/teatru/parku, pozwiedzać wspólnie, pobawić się. Zależy mi w sumie na jakimś realnym połączeniu z drugą osobą, z którą bym się dogadywał, dzielił wspólne pasje. Co będzie dalej - zobaczymy, ale dążę do partnerstwa.
Miła, uśmiechnięta, wyrozumiała, brak kija w czterech literach. Sam nie należę do "dużych" wagowo ludzi więc i tego oczekuję od drugiej połówki.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Aktywności, które sprawiają nam radość - czy to wyjście na miasto, czy wycieczka poza lub za granicę. Wyjście do restauracji czy leniuchowanie w domu pod kocykiem, z gorącą czekoladą przy serialu.
Jestem dość elastyczny i każdy dzień z drugą, właściwą osobą, może być idealny :)

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Ślub - cywilny
Dzieci - nope, nie widzę się w tej roli
Używki - alkohol - okazjonalnie; fajki/ciężkie dragi (w tym marichuanen) - nie

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonywarszawa #mirekszukamirabelki
  • 13
  • Odpowiedz