Wpis z mikrobloga

#warframe

Ostatnio grałem z 10 lat temu i mam konto gdzie nie wiem ile grałem. Niestety brak cross save... Da się jakoś przerzucić rzeczy na konto Xbox?

A ile wydać na początek jeśli chciałbym z radością pograć?

Warframe gyre lub ember dobre dla newbie?

Co to są te królewskie Aya xd?
  • 15
Ostatnio grałem z 10 lat temu i mam konto gdzie nie wiem ile grałem. Niestety brak cross save... Da się jakoś przerzucić rzeczy na konto Xbox?

Nie.

A ile wydać na początek jeśli chciałbym z radością pograć?

Nic. Granie jest darmowe. System jest: pay to skip gameplay. Wiec jak wolisz płacić zamiast grać to proszę bardzo.

Warframe gyre lub ember dobre dla newbie?

Średnio. Ember ma dosyć skomplikowany system "rotacji" i jest
@KakaowyTaboret:
I co będziesz robił tym fajnym warframem? To jest grindshooter. Gameplay to grind.
Kupowanie bazowych frejmów jest bez sensu. Lepiej prime se kupic. Najtaniej chyba Revenanta.
@KakaowyTaboret:
A wszedłeś w linka, którego wkleiłem? Kupisz 4 frejmy, ich bronie i kosmetyki (armor + plaszcz) + 4 bronie (bardzo średnie bronie, ale 3 z 4 mają wersję Incarnon).

Kupowanie czegokolwiek za real hajs w tej grze jest wyśmienitą drogą do szybkiego nią znudzenia i przestania grać na kolejne 10 lat.
A ile wydać na początek jeśli chciałbym z radością pograć?


@KakaowyTaboret: Jak już chcesz wydać jakiś hajs to znajdź sobie jakiegoś frama Prime.
Rhino Prime - jak go zbudować na nudnego tanka to normalny Solar System go nie zabije xd
Wukong Prime -> może się sklonować więc jest często wybierany przez początkujących
Volt Prime - szybkość + electro shock całej mapy

Za $$$ są jeszcze bostery - kasy, dropu i expa
@brass: To zależy ile czasu można na gierkę przeznaczyć. Grindowanie Calibana / Xaku / Protei to zwykła męczarnia :D


@Gavilar:
Protei? No wiesz co. 2 minuty na część. Mesa robi z Granum Void sieczke. Od 30-40 sekund Nigthmaree Gold. To samo Octavia.
Xaku i Calibana jeszcze. Ale nie trzeba ich przecież mieć. Xaku farmilem 2 razy (bo Helminth), a Calibana dostalem w prezencie od jakiegos goscia z Ally. Nie używam
@KakaowyTaboret:

jeszcze nie mogę za niska ranga. Dzięki!

Możesz bardzo łatwo i szybko podbić rangę rankując bronie dostępne od ręki za kredyty. Z glowy sa to:
Primary: MK-1 Strun, Strun, MK-1 Braton, Braton, MK-1 Paris
Secondary: Aklato, Lato, Lex, MK1-Furis, MK1-Kunai, Sicarus
Melee: MK1-Bo, MK1-Furax
(najprościej popatrzeć w menu Equip w Arsenalu: broni dostępne za kredyty maja ikonkę kredytow zamiast platyny)
13 broni po 3k mastery kazda, daje 39000 (prawie MR4
Mordo- ile godzin spędziłeś w Warframe? xD


@KakaowyTaboret:
Nie mam pojęcia, gram bez steama, a gra mierzy tylko czas w misjach. Mój profil pokazuje 2670 godzin. Ale są na wykopie goście z dużo większym przebiegiem niż ja (np. jeden z 3747 godzin).

no to jak coś wolę pograć czymś fajnym zamiast farmić do porodu xD

Wszystko jest fajne. Startowy volt jest fajny, startowy mag jest fajny. Z modami, broniami i postępem
Nie mam pojęcia, gram bez steama, a gra mierzy tylko czas w misjach. Mój profil pokazuje 2670 godzin.


@brass: łosz urwa. To wiecej niż mój world of tanks, CSGO i L4D2 razem wzięte. A myslalem, ze ja nołlajfie xD

To tu tak nie dziala.


@brass:

zobaczyłem mody i ogarnąłem jak to działa :D ale i tak wolę modować lepszą wersję. Jak w World of Tanks- kupując/dostając czołg premium lepiej farmić
zobaczyłem mody i ogarnąłem jak to działa :D ale i tak wolę modować lepszą wersję. Jak w World of Tanks- kupując/dostając czołg premium lepiej farmić mi w nim golda/załogę i powoli ich ulepszać niż zacząć od jakiegoś dziadostwa (średnia analogia bo w WoT trochę inaczej to działa ale chyba załapiesz) ;)


@KakaowyTaboret:
To nie do konca tak jak w WoT, różnica między Wispem normalnym, a Prime są kosmetyczne:

Wisp Prime, compared