Wpis z mikrobloga

@Typujzvegeta: tak z czystej ciekawości, masz dostęp do ustawek i dzielisz się z randomami bo
a) jesteś miłosiernym samarytaninem
b) jedna ustawka na 10 wpadnie
c) za kilka dni ustawki będą płatne
tak btw wrzuć jaki masz bilans z powiedzmy pół roku grania tych ustawek bo pewnie parę milionów już na plusie masz na luzie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bestoneever: Jestem na tym telegramie już długo. Ogólnie typy są ok, na pewno nie scam. Tylko zazwyczaj są to kursy około 1.8 live i bardzo często nie zdążysz ich postawić bo mu z 2 minuty wrzucanie screena zajmuje od jego zrobienia i wynik i kurs sie w tym czasie zmieni. Wiele "jego" pre typów widziałem już wcześniej na innych grupkach. Ma płatny kanał z max liczba uzytkownikow o czym spamuje co
Tak są płatne. Grupa VIP kosztuje u mnie aktualnie 199 zł. Dzisiaj 7/10 typów na plus, wczoraj 3/3. Wrzucam tutaj kupon od jednego z klientów z zza granicy, żeby poprzednik uwierzył, ze jednak tacy istnieją ????
Ps. Wejdź na mojego Telegrama, tam jest dostęp do moich statystyk - z grupy VIP i z tej darmowej.
Zapraszam tez na profil na insta prowadzony w języku polskim i angielskim @betwithvegeta
Pozdro!
Typujzvegeta - Tak są płatne. Grupa VIP kosztuje u mnie aktualnie 199 zł. Dzisiaj 7/1...

źródło: IMG_5539

Pobierz
@Typujzvegeta: Vegeta to chyba jeden z nielicznych "typerow" z Polski, z którym można coś ugrać. Nie jest oczywiście to łatwe, bo trzeba mieć telefon non stop w pogotowiu i nauczyć się obstawić w ciągu max 2 minut. Ogólnie to co napisał @Gizmulek to prawda, oprócz tych ustawek, bo faktycznie ten Kazachstan to śmierdzi sprzedawaniem meczy. To samo było kiedys z jego typami z Mongoli i Ugandy. Musi mieć jakieś info stamtąd
@Bladakurtyzana: dzięki. Jest trochę do poprawy, to fakt. Ale ciagle nad tym pracuję, teraz moi informatycy pracują nad apką, będzie działać szybciej niż Telegram i zmniejszy ryzyko kopiowania moich typów. No i co będzie jeszcze fajne, to BOT - tez się tworzy - wpisujecie mecz, który podałem, a on wam podpowie gdzie go zagrać :)
@Typujzvegeta: No ale ile procent to zagraniczni gracze? 99% skrinow to są polskie buki na których grasz podatek, w dodatku każde podliczenie miesiąca jest w PLN, ale wiadomo lepiej wygląda, że się zrobi 3k zysku niż 1.5k z podatkiem, więcej nowych graczy się złapie. Skoro tyle graczy z zagranicy masz to czemu nie szukasz ich na zagranicznych stronach tylko na wykopie? Do typów nic nie mam, nawet jeżeli faktycznie je skądś
Dzięki za opinię, doceniam każdą :) rozszerzam swoją działalność na rynek zagraniczny, stąd Instagram po angielsku, i Twitter.. jasne, ze większość graczy to aktualnie gracze po polsku. A ja lubię być zadowolony ze swoich wyników, może stad ten zachwyt :)