Wpis z mikrobloga

Już pomijam poparcie dla Palestyńczyków i radykałów islamskich z hamasu będąc chrześcijaninem i osobą z zachodu, ale jakim plugawym człowiekiem trzeba być, aby łykać islamską propagandę pt: ,,Izrael zaboja cywilów w Palestynie'' ?

Taktyką hamasu jest stacjonowanie przy obiektach cywilnych (bloki mieszkalne, szkoły) i #!$%@? w Izrael rakietami. I co w takim przypadku? Izrael ma nie odpowiadać, bo banda terrorystów atakuje ich z miejsc cywilnych? Są na to filmiki jak np. ten nas dole, gdzie hamas ze środka dzielnicy mieszkalnej w Gazie, wystrzeliwuje salwy rakietowe w kierunku Izraela.

Izrael to nie rosja, która nie będąc atakowana, to i tak bombrduje cele cywilne na Ukrainie.

I kto tutaj jest zły? A potem gadanie i filmiki islamusów, że żydki zbombardowały bloki mieszkalne i że ludobójstwo muzułmanów. Już dawno Izrael wydał oswiadczenie, aby ludność cywilna opuszczała północne tereny gazy. Gdyby było inaczej, to by dekady temu zrównali z ziemią całą strefę gazy i wybili wszystkich Palestyńczyków.

Dalej, skoro Izrael jest taki zły, to dlaczego po 2010 roku wycofał się z okupacji Gazy i reszty terenów palestyńskich i dał im pełną władzę na tych terenach? Przecież do wybuchu tej wojny, w Gazie rządził wyłącznie hamas, który ogłosił zresztą Gazę ,,strefą wolną od żydów''. Po tylu wojnach od 1948, w których to Palestyna była wiele razy agresorem, ja się nadal dziwię, że Żydzi pozwalają nadal trwać temu islamskiemu tworowi.

Ja nie lubię Izraela, ich rządu i częstej, niezrozumiałej oraz kłamliwej krytyki Polski i Polaków, ale poparcie inne niż Izraela w tym konflickie świadczy albo o poważnym ograniczeniu intelektualnym, albo zwykłej głupocie.
#wojna #izrael #bekazpodludzi #bekazprawakow
technojezus - Już pomijam poparcie dla Palestyńczyków i radykałów islamskich z hamasu...
  • 27
@technojezus: Wywiad Izreala nie widziała o największym aktaku na Izreal od czasu wojny Jom Kipur, a akurat w rozmieszeniu magazynów Hamasu w strefe Gazy ma bardzo dobre pojęcie?
Nawet sami izraelscy piloci w 2014 roku przyznawali w raportach, że jak im się skończyly cele to zasuwali bombami w ciemno bo była presja polityczne (nie mogę tereaz znaleźć tego raportu, ale widziałe linki na reddicie)
ale poparcie inne niż Izraela w tym konflickie świadczy albo o poważnym ograniczeniu intelektualnym, albo zwykłej głupocie.


@technojezus: popieranie kogokolwiek w tym konflikcie świadczy albo o poważnym ograniczeniu intelektualnym, albo zwykłej głupocie.
@technojezus hehe podoba mi się. Stoją przy cywilach to #!$%@? w cywili. Wiadomka. Może kiedyś jakieś #!$%@? zabarykadują się u ciebie na chacie, to jak ci antyterroryści rozjebią całą rodzinę, to sobie przypomnij ten wpis
@technojezus jakie to ma znaczenie w przypadku mordowania cywili? Zastanów się trochę co Ty piszesz. Takie rzeczy nie powinny mieć miejsca w żadnych okolicznościach.