Wpis z mikrobloga

Zarąbisty piątek trzynastego. Godzina 19:25 odjazd pociągu do mojej miejscowości. I nagle komunikaty. 80 minut opóźnienia przez wypadek na torach. No to zajebiscie. Po chwili zmieniło się na 50 minut opóźnienia. Po 35-40 minutach od planowanego odjazdu słyszę komunikat i po chwili również na tablicy komunikat. Pociąg odwołany no to sobie pojechałem.
#rower #pociag #pkp
Pobierz CrazyxDriver - Zarąbisty piątek trzynastego. Godzina 19:25 odjazd pociągu do mojej mi...
źródło: temp_file1647460696678548976
  • 11
@CrazyxDriver: kiedys jechalem pociagiem, nagle pociag w szczerym polu sie zatrzymuje i wsiada tłum. Pod ich pociag ktos wpadł, głowe znaleźli 500 metrow dalej. A za nim przyjedzie prokurator na odludzie to juz moze byc godzina, potem czynnosci 2 godziny. Potem muszą zmienic maszynistę nawet jak nie jego wina. Maszynista na urlop i badania psychologiczne.
@wykopyrek no jechać z dużym balastem wgl nie przygotowany do trasy na 60 km plus światła mi wystarczą Max na 3-3,5 h świecenia. Rowerek mi nic nie pomagał. Gdybym był w pociągu i wypadek byłby pod drodze to byłbym wstanie te 30 km przejechać i tak bym nie miał wyboru.