Wpis z mikrobloga

#kikiswiat stać chłopa na 4 miesiące wakacji, ba cały rok, oboje nie muszą pracować, kupił poradnik jak dymać oglądających, uważam że 3/4 jego filmu to gra aktorska, jeździ po świecie, zwiedza. Jak na polski yt ma duży kanał. Zastanawiam się kto jest przegrywem, tu komentujący czy on.
Owszem irytują mnie jego wręcz dziecinne problemy, ale nie wierzę że tak jest. Weźcie pod uwagę że widzimy 30 minut z kilku dni jego życia. A za yt on z rodziną też płaci cenę, brak prywatności.
  • 22
@Szenkes: „sprzedawali”, zrobili to sprzedawali, za darmo się prawnik nie zrobił, ale nadal jest na tyle ogarnięty że pracować obecnie nie musi, a teraz leci na 2 tygodnie na Florydę. Patrząc na niego żyje na innym poziomie niż większość rodaków.
@szuszu-to-ja oglądam go od dobrych kilku lat. Dzieciaki mnie wkręciły. One przestały a ja oglądam dalej :) cały czas ma jakieś wtopy. Śmieszne sytuacje które są na jego niekorzyść. On sam kiedyś przyznał że celowo wrzuca takie akcje żeby ludzie się z niego posmiali bo to robi wyświetlenia. Kamil nie jest głupi taki jak tam się pokazuje. Wie jak robić pieniądze i żeby nie zapiepszac na etacie. Żyje sobie pół roku spędzać
@Pan_Slon: sratata, to, że ktoś jakoś ogarnął swoje finanse ( przypadkiem, dzieki rodzine, znalazł meteoryt) to może miec 2 lewe rączki, miec braki w wiedzy, wyksztalceniu. I gadanie ze dzieki pracy ludzie sie bogaca bierze w tej sytuacji w leb i to ludzi bawi.
A to, ze Kamil ma inne umiejetnosci (jest muzykalny, zabawny itp,) schodzi na drugi plan.