Wpis z mikrobloga

@bol_konia_christiana weź się zacznij leczyć, bo wylewu dostaniesz od tej nienawiści. Niczego się nie różnisz od tych wojujących babek spod kościoła. Jakbyś nie wiedzial dzieciaku to poczytaj sobie co to jest cisza wyborcza. Myślałem, że przynajmniej dwa dni nie będę czytał obrzucania się gownem przez wyborców, którzy uważają swoją partie za tą jedyną najrozsądniejsza, a reszta, która uważa inaczej to "idioci". Szkoda na was słów przygłupy.
  • Odpowiedz
@Matti28: Wypisujesz brednie, a potem się burzysz, że ktoś cię na spokojnie zgasił, pecie.
Jeśli uważasz, że złamałem ciszę wyborcza, to idź z moim wpisem na policję nie-dzieciaku i wytłumacz im, dlaczego nazwanie cię podnoznlkiem karakana jest tej ciszy złamaniem xD.

Na twoim miejscu następnym razem zastanowilbym się dwa razy, zanim nazwę kogoś przyglupem.
  • Odpowiedz
@UberWygryw: w inflacji to też zasługa samego covid i nacisku innych państw, skoki cen paliw także wystąpili w innych państwach a powiedziałbym że zjawisko światowe bo w momencie tego skoku akurat byłem w USA a później wróciłem do UK. Do tego bliskość z UA,BY to też wzrost kosztów na wojsko. Lotos sprzedali ale kupili inne stacje między innymi w DE, AT i chyba HU
  • Odpowiedz
@Matti28 nie zapomnij jutro zgłosić wszystkich sprzedawców na bazarku którzy będą ceny podawali, wszak mordy nie potrafią zamknąć, a przecieki również mogą zniechęcać do głosowania na któraś z opcji, prawda?
  • Odpowiedz
@ticos Idź już zażyj tych tabletek na uspokojenie. Nie jestem rudym kapusiem i jedynie, gdzie to zgłosiłem to do moderacji z dodatkowym chromosomem, aby chociaż dzisiaj kasowała ten cały polityczny ściek. Człowiek ma już #!$%@? dosyć tych przepychanek oszołomów, którzy nawet w ciszę wyborczą muszą pisać o polityce i obrzucać jeden drugiego gownem tylko w imię swoich partii.
  • Odpowiedz