Wpis z mikrobloga

Wkrótce cisza wyborcza, więc jako przedstawiciel chłopów i przegrywów jednocześnie chciałbym napisać kilka słów. W ostatnich dniach w mediach można się spotkać z licznymi kampaniami "pro-frekwencyjnymi" skierowanymi do klasy oskariatu, a przede wszystkim klasy julkariatu. A to jacyś celebryci u Wojewódzkiego, a to posty na insta skierowane do julek, a to artykuły o tym, że kobiety powinny iść na wybory nawet jak się nie interesują, bo mają intuicje, a to żeby obniżyć wiek wyborczy dla julek, a zwiększyć dla chłopów itd.

Jednocześnie kampaniom tym towarzyszy nieustanne podważanie sensu udziału w wyborach przez chłopów, którzy rozważaliby oddanie głosu na partie nie popierane przez system oskariatu i julkariatu. Zapewne część tego typu argumentacji jest tworzona przez płatnych trolli politycznych, którzy prawidłowo rozpoznali że demobilizowanie chłopów jest w interesie systemu oskariatu-julkariatu, gdyż chłopy mają średnio bardziej konserwatywne poglądy, jednakże część pochodzi od nas samych, którzy z powodu wygody lub lęku, wolą pozostać w swoim metawersum i zostawić świat realny innym.

Sam nie jestem w tej materii święty, bo przez ostatnich 12 lat nie uczestniczyłem w wyborach. Nieironicznie wiem, że czasami przegryw nie chce wyjść z domu. W tych wyborach zrobię wszystko, żeby nie nawalić - pójdę oddać głos i wziąć udział w referendum. Pewnie będę się zastanawiał jeszcze zastanawiał, czy głos pójdzie na PiS, z którym w kwestiach społeczno-gospodarczym się zgadzam, czy na Konfederację, za jej konsekwentny sprzeciw wobec legislacji typu mieszkanie za pomówienie, czy innych gwałt za pomówienie proponowanych przez Lewica.

I tego chłopy, a w szczególności przegrywy wam życzę, żebyście mieli odwagę wyjść z piwnicy i wziąć udział w tych wyborach.

#przegryw #pieklokobiet #4konserwy #pieklomezczyzn
  • 1
@przegryw_przegryw: Piszesz o trollach, a to ty jesteś niezłym trollem. Dosłownie zakładasz, że chłopy mają być konserwatystami, bo "oskariat" xD
Mam nadzieję, że już się szykujesz do wojska?
A no i pragnę przypomnieć, że mieszkanie za poówienie to twój ukochany PiS wprowadził, z którym się zgadzasz w "kwestiach społeczno-gospodarczych" (czyli pewnie po prostu gejuf nie lubisz).