Wpis z mikrobloga

@graczboo: dla ciebie 10 czy 5% inflacji jest bez różnicy, prawda? ;) ile Kraków w Europie ma skumulowaną inflację taką jak my lub wyższą i ma jednocześnie własną politykę monetarną i wpływ na to, jak wysokie mogą być stopy procentowe, "geniuszu"?

jego dzieci boją się Mohameda i jesteśmy sterowani z Brukseli.


xD a teraz wcale nie jesteśmy sterowani z Brukseli? Kto zgodził się na kamienie milowe i Fit for 55? Tusk
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@markhausen: haha znam taką osobę, ogólnie jest najukochańszą osobą na świcie, ale ma mega odklejkę :D baaardzo lubię słuchać tych wywodów, teroii spiskowych i innych głupot, jakoś to jest wkręcające :P zawsze traktuję z przymrużeniem oka. No i każdy głosuje na partię, która jest najbliższa jego poglądom :D
@graczboo: w 8 lat będziemy się bać muhammeda ? XDDD stary, żaden muslim czy afrykańczyk tu nie będzie chciał mieszkać w tym gównie. Poza tym kraje z takimi problemami mają już 3 generację tych typów
@graczboo: kim są ci mistyczne lewacy? ( ͡° ͜ʖ ͡°) dobry z Ciebie as-nie wiesz, jakie mam poglądy, a nazywasz mnie lewakiem. Lewakiem jesteś co najwyżej Ty, bo popierasz socjalistyczną partię. A socjalizm gospodarczy to właśnie lewica :) skoro taki rząd jest dobry, to dlaczego przez te 8 lat nie obniżył vatu?
@rkadjar: ktoś nigdy nie chodził na wybory - bo dorośli i to jest pierwsza opcja bo wreszcie mogą głosować, inni nie chodzili bo #!$%@?, ale widzą co się dzieje i to druga opcja, trzecia opcja to trole, no jest sporo zmiennych tutaj
@dziki_bydlak: właśnie, niech ktoś mi wytłumaczy jak KO przeciwdziała inflacji i drożyźnie, proszę tak w dwóch konkretnych zdaniach. Nie zrobią za wiele i za 4 lata będą poganiani ze stołków. No ale i tak warto zagłosować i na nich, ważne żeby się pozbyć chu jków jak Morawiecki i Obajtek ( ͡° ͜ʖ ͡°)