Wpis z mikrobloga

@markhausen:
Tylko, że pis wtedy obniżył kilkanaście/dziesiąt podatków. Wjechało "liberalne" PO i wszystko w górę xD Może dlatego nikt patrzący na portfel nie zagłosuje na KO itd.
@T0pi5 i może dzięki temu łatwiej przeszliśmy kryzys ekonomiczny, który dotknął prawie całą Europę.
Teraz ja bym też na miejscu przyszłego premiera #!$%@?ł cały social, #!$%@?ł stopy i podatki pod korek, tylko po to by nadplacic kredyty i wyciągnąć kraj z zadłużenia.
Jak ja był miał problemy finansowe, to bym zacisnął pasa, spłacił szybciej kredyty. A ten rząd zadłużał się (tj. Nas) nie przejmując się tym że kolejne pokolenia będą to spłacać.
@markhausen: akurat pisałem kilka prac naukowych z kryzysów ekonomicznych i podnoszenie podatków to raczej nie jest najlepsza droga na walkę z kryzysem (stopy jak najbardziej należy podnosić). A głęboki kryzys nas ominął z grubsza dlatego, bo nasze banki nie były umoczone w subprime i inne śmieciowe produkty finansowe.
@FuckYouTony: nie uda bo szfałszują w #!$%@? te wybory, wd planu, trzecia droga out, lub lewica a pis ma 3-8% przewagi i eldorado ich bedzie trwac. Marzyciele, nie wiecie co na wsiach sie #!$%@? tam tylko jeden wódz.