Wpis z mikrobloga

Mam już swoje lata więc pamiętam inne czasy. Gdy studiowałem w 2008-11 a nawet parę lat po, to spokojnie można było znaleźć kobietę co nie leci na wygląd tylko charakter. Owszem, wybór był słaby, bo albo feministka albo katoliczka (a najczęsciej połączenie jednego z drugim), ale przynajmniej było sporo takich co nie zwracały uwagii na wygląd, bo wiedziały, że mężczyzna od tego nie jest.

Natomiast rewind do 2023 i co? "Damskie przegrywki" chcą przystojniaka. Różowe piszą mi, żebym brał się za rozwódki z dziećmi, bo do 30 roku życia to są jeszcze dzieci. Czaicie?

Ty mizoginistyczny mizoginie, jak śmiesz wymagać od kobiet 20-30 dojrzałości? To jest szczyt opresji i szownizmu. Że ci nie wstyd tak znęcać się nad kobietami. To dosłownie gwałt.

Ehh pozostaje tylko się śmiać z tego absurdu, bo płakać nie ma sensu.
#przegryw
  • 9
  • Odpowiedz
@LostHoldenCaulfield:

Gdy studiowałem w 2008-11 a nawet parę lat po, to spokojnie można było znaleźć kobietę co nie leci na wygląd tylko charakter. Owszem, wybór był słaby, bo albo feministka albo katoliczka (a najczęsciej połączenie jednego z drugim)


Ech, studiowałem w latach 2006-2011 i nawet wtedy nic nie zdziałałem (,)
  • Odpowiedz
@LostHoldenCaulfield: Czyli jakie? Wszystko to mizoginia, tylko kobiety potrafią być wierzące, ale Pawlukiewicza i Szustaka(podstaw kto był wtedy ) to ty szanuj, chciałabym gromadkę dzieci i ładny domek, ale nie ma godnych mężczyzn, no chyba że mój chłopak, jednocześnie chciałabym się spełniać zawodowo, mamy być wszyscy mili dla siebie, ale powiesz edgy żart albo się z nią nie zgodzisz to wtedy ostracyzm i obrabianie dupy, aborcja to zło, ale to sprawa
  • Odpowiedz
@LostHoldenCaulfield: mam taką jedną na roku, ale w szkole miałem taką katechetke i niektóre uczennice takie były i wszystko pod guzik i zgodnei z katechizmem, ale były też takie akcje jak zachwycanie się czarnymi misjonarzami z Brazylii, albo porady dla dziewczyn jak żyć w związku z muzułmaninem bo będzie ich kiedyś więcej xD O Protestantkach to nawet nie ma co gadać...
  • Odpowiedz
@Lysandros: wtedy słowo mizoginia nie było tak popularne. Było mnóstwo głupich lasek jak dzisiaj, ale bardzo dużo było też nastawionych na robienie kariery, singelstwo było w modzie. Jak powiesz, że kobieta powinna zajmować się domem to nie ma szans na związek. Mimo tego nazywały się katoliczkami i co niedziela do kościoła.
  • Odpowiedz