Wpis z mikrobloga

Skończyłem szkolenie policyjne z mowy ciała w Quantico w FBI Academy.
Przeprowadzałem wywiady z patologicznymi przestępcami badając ich psychikę i motywacje.
Z moją wiedzą podjąłem się analizy zdjęcia Lewandowskiej i Roberta.
Część osób twierdzi, że to zdjęcie jest dowodem na to, że u Ani i Roberta jest wszystko dobrze bo znowu się przytulają.
Nic bardziej mylnego.

Zacznijmy od tego, że kąt przechylenia Roberta w stosunku do Lewandowskiej jest nienaturalnie duży.
Lekkie wychylenie jest czymś naturalnym, ale tutaj mamy ewidentne wychylenie ponad normę.
Takie wychylenie może, ale nie musi oznaczać podporządkowanie i uległość wobec drugiej osoby.
Dodatkowo Robert objął Annę z rękami założonymi na siebie. Pełne objęcie plus otwarte dłonie sugerują z reguły dużą miłość i potrzebę bliskości.
Brak uśmiechu z pokazanymi zębami na twarzy Lewandowskiego i naturalnie przymrużone oczy sugerują, że uśmiech jest prawdziwy, a nie sztuczny. Jednak brak pokazanych zębów sugeruje wewnętrzny smutek pomieszany z radością. Uczucie podobne do nostalgii. Tęsknota za tym co już było i nie wróci.

Jeszcze więcej mówi nam postawa Lewandowskiej która jest odchylona przeciwnie do Roberta.
Na szkoleniu w quantico pokazywali zdjęcia kobiet z seksualnymi oprawcami gdzie musiały udawać, że są szczęśliwe.
Naturę jest ciężko oszukać. Jeżeli do kogoś czujemy odrazę to nawet jak udajemy, że jest wszystko dobrze to można pewne sygnały zaobserwować, że coś jest nie tak. Takie odchylenie sugeruje, że kontakt fizyczny sprawia jej trudność. Brak objęcia przez partnerkę tylko złapanie za ramie też jest charakterystyczną cechą odrazy.
Ręka na ramieniu ma nie wzbudzać podejrzeń u partnera, że coś jest nie tak. Bo przecież go dotyka.
Ale umiejscowienie ręki jest odruchem który ma nam pomóc wydostać się z uścisku i odepchnąć się od potencjalnego oprawcy.
Oczywiście nie sugeruje, że Robert jest jakimś predatorem, ale to może pokazywać, że Anna nie czuje się już komfortowo w takim uścisku.
Potęgować to może jeszcze brak koszullki u Roberta do czego jeszcze wrócimy.
Warto też się przyjrzeć samej dłoni Lewandowskiej która nie zaciska się naturalnie na ramieniu Lewandowskiego tylko delikatnie spoczywa.
W taki sposób można było by dotknąć kolegę żeby sobie czegoś nie pomyślał a nie swojego faceta.

Kolejna sprawa to stykanie się policzkami. U Roberta mamy całkowite dotknięcie policzkiem i jego usta są zbliżone do policzka Anny jak by miał jej dać buziaka. A Anna jest całkowicie zwrócona do aparatu. Skupia na nim 100% uwagi co sugeruje, że bardziej skupia się na zdjęciu niż na Robercie. A z tego można wyciągnąć wniosek, że zdjęcie to ustawka pod publikę.

Samo umiejscowienie zdjęcia jest też dziwne i nienaturalne. Mamy białą ścianę w tle. Z reguły pary się fotografują na tle jakiegoś ładnego widoku.
Zwłaszcza jeżeli zdjęcie jest zaplanowane. A to zdjęcie do takich należy bo był użyty statyw sądząc po wysokości zdjęcia (niżej niż twarz osób). Dlaczego więc wybrali takie kiepskie tło? Tu może być kilka hipotez. Ale najprawdopodobniej chodziło o odbębnienie po prostu zdjęcia.
Nie przyłożyli się do niego. Zobaczcie na inne zdjęcia Lewandowskiej. Są dopieszczone do każdego piksela i detalu.
Ostatnio retuszowała sobie majtki żeby się pieróg nie odznaczył. A tutaj wrzuca takiego gniota na tle białej ściany.

Mógłbym jeszcze masę rzeczy wypisać korzystając z innych zdjęć i analizy psychologicznej ale tutaj starałem się oprzeć tylko na tym co widać.
Jednak wszystko wzkazuje na to, że w związku Lewandowskich źle się dzieje od dłuższego czasu.
Lewandowska wykorzystuje miłość Roberta i go rozstawia jak chce, a on nie ma odwagi się postawić by jej nie stracić.
Ona jest osobowością dominującą w związku. Takie kobiety zawsze będa szukać podświadomie facetów bardziej męskich i toksycznych.
Stąd może jej zamiłowanie do Bachaty gdzie może spełnić częściowo swoje fantazje o dominującym facecie.

#lewandowski #lewandowska #mecz #bachata #heheszki
andbatros - Skończyłem szkolenie policyjne z mowy ciała w Quantico w FBI Academy. 
Pr...

źródło: lewandowska

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach