Wpis z mikrobloga

Ej mirasy, na kogo głosować? Bardzo serio pytanie bo o ile jeszcze do niedawna wiedziałem, tak teraz już nie wiem i czuję się kompletnie zagubiony. Niech ktoś powie o swoich wyborach i dlaczego tak, a nie inaczej. Nie będe ukrywał że jestem przeciwnikiem rozdawania pieniędzy, najchętniej zlikwidowałbym 800+, sprawy światopoglądowe mnie totalnie nie obchodzą (czyli np. jak ktoś chce aborcji to niech będzie, jak nie- to też się nic nie stanie).
Według latarnika wyborczego na pierwszym miejscu wychodzi mi konfa, a na drugim niezależni samorządowcy xD Może jest ktoś w takiej sytuacji jak ja? Co zrobicie?
#bekazlewactwa #bekazpisu #bekazprawakow #wybory #polityka

Pis- no wiadomo, nie chce mi się pisać, smród straszliwy, to jakbym się zesrał do urny wyborczej
KO- podniesienie 800+, jakieś dodatkowe babciowe na kiju, tysiące żłobków, spełnienie warunków KPO co oznacza przyjęcie masy unijnych ograniczeń, wyrzucanie hajsu w jakieś programy "odbudowy orlików" i inne socjal-gówna.
Trzecia droga- wywalanie hajsu w referenda, ciągłe gadanie jakie to kobietki są biedne, uciemiężone i nie mogą awansować, ograniczenia rynkowe związane z eksportem żywności, program "im większa rodzina tym niższe podatki" (co oczywiście sprawi że patola będzie te dzieciaki na paletach sztaplarami wywozić).. no ogólnie socjal+
SLD- to samo- tysiące mieszkań dla młodych, budowa nowych akademików, babciowe, wujkowie, znowu hasła w stylu "silne biedne kobietki mają mieć dodatek do życia" itp.
Konfa- ma najbardziej sensowny program jak dla mnie, tak żenujących posłów że po każdej wypowiedzi trzeba się przejść po pokoju, no i najgorsze to, że śmierdzi potencjalną koalicją z PiS na kilometr. Eh.
Niezależni samorządowcy- trochę bardziej na lewo niż konfa, program średni (choć podoba mi się pomysł likwidacji podatku belki do kwoty 100tyś), no ale poczytałem trochę o genezie tego potworka no i dodatkowo jak konfa- potencjalny koalicjant pisdu
Polska Jest Jedna- Ci to są wykręceni fest xDD
  • 5
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@hajducek: @damienbudzik zrobiłem ten test i mi wyszło że w moim okręgu jest typ z TD z takimi samymi poglądami jak moje ( ͡° ͜ʖ ͡°) co prawda zajmuje 24 miejsce na liście, więc na bank nie dostanie się do sejmu, ale przynajmniej już wiem że mogę zagłosować z czystym sumieniem na coś co nie jest przybudówką PiSu (
  • Odpowiedz