Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Ja mam teorię, że to że Izrael nie odparł od razu ataku, oraz to że niby Mossad nic nie wiedział o ataku na Izrael to taka sama bzdura, jak to, że CIA nie wiedziało, że terroryści przebywają na ich terenie przed 10 września 2001 roku.
Po prostu latami poburzali Palestyńczyków, wypierali ich z ich ziem, a w momencie gdy przelała się im czara goryczy, dali im pole do popisu, tak by mieć
  • Odpowiedz
@markhausen: Tym bardziej, że Izrael wiedział, a przynajmniej zaczyna się powoli przyznawać:

"Przed sobotnim atakiem palestyńskiego Hamasu na Izrael były sygnały ostrzegawcze ze źródeł wywiadowczych - przyznał w czwartek rano rzecznik Sił Obronnych Izraela (IDF) kontradmirał Daniel Hagari, którego przytoczył portal Times of Israel."

"Nie było jednoznacznego ostrzeżenia (o ataku). Ale w godzinach poprzedzających (napaść) były pewne oznaki ze Strefy Gazy, oparte o różne sygnały ze źródeł wywiadowczych" - powiedział Hagari.
  • Odpowiedz
@sepuqqu: oczywiście, poświęcenie swoich obywateli aby mieć pretekst do ataku jest barbarzyństwem i jasno pokazuje jak reżim natenjahu porząda władzy.
  • Odpowiedz
At least 1,537 Palestinians - including 500 children & 276 women have been killed

@Moryc_Jajko:
Lol, czyli 50% ofiar stanowią mężczyźni w stosunku do 18% kobiet, ale to kobiety zostały wyszczególnione xD.
  • Odpowiedz
@Moryc_Jajko: bardzo przykra sprawa... szczególnie się to odczuwa gdy samemu posiada się dzieci, jednak mi to wygląda na fake, naprawdę w wyniku bombardowań nie byłoby widać żadnego śladu ran na twarzach tych dzieci ?
  • Odpowiedz
robia po 10 dzieci na glowe mimo mieszkania w skrajnej biedzie, prowokuja silniejszego, a potem hurr durr ale jak to bombardowania tak nie mozna bo tu sa dzieci


@OddajButa123: a myślałem że faszyści mieli być na skrajnej prawicy ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz