Wpis z mikrobloga

zamki w drzwiach niech pozmieniają bo ktoś tam niedługo wpadnie z wizytą ;)

@woj_st:

Nie zapodadzą to samo za co wpadli do nich smutni panowie z karabinami. Pewnie jeszcze gdzieś się kryją we Francji ( ͡° ͡°)


@ZuluScout: to jest fenomen jak polska katoprawica na wykopie zbija piątkę z arabami, od których nawet inne państwa arabskie się odwracają
  • Odpowiedz
to jest fenomen jak polska katoprawica na wykopie zbija piątkę z arabami, od których nawet inne państwa arabskie się odwracają


@bylem_zielonko: nie wiem jak katoprawica, ja sam mam ich w dupie na równi z francuskim ścierwem dziennikarskim. Słowo ścierwo niebawem może pasować idealnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko żeby potem płaczu nie było.
  • Odpowiedz
@bylem_zielonko: Fenomenem na tej śmiesznej stronie są insynuacje w których jakiś losowy mireczek taki jak Ty twierdzi, że kibicuje turbanom, którzy przyczynili się do setek morderstw na terenie Francji i dziesiątek tysięcy na całym świecie + bliski wschód. No fajnie, a teraz masz jakieś dowody iż w ogóle wspieram prawicę, albo jestem np za konfederacją? Czy może po prostu robisz tak jak pewne boty tutaj i wrzucasz każdego do jednego
  • Odpowiedz