Wpis z mikrobloga

Po orędziach prezydenta Andrzeja Dudy i marszałka Grodzkiego obawiam się, że to będą ostatnie demokratyczne wybory.
Niezależnie czy wygra PiS czy Koalicja Obywatelska wraz z Trzecią Drogą i Lewicą. Dzisiejsze orędzia były jawną agitacją polityczną. Zarówno prezydent Duda jak i marszałek Grodzki nakłaniali do oddania głosu na partie z których się wywodzą.
O ile po Dudzie się tego spodziewałem, to bardzo się zawiodłem na przedstawicielu Platformy Obywatelskiej. PO jest partią, która mianuje się obrońcą demokracji, tymczasem wykorzystuje orędzie marszałka senatu do własnej gry politycznej. Jest to dla mnie ohydne.

Nie jestem nie wiadomo jakim demokratą, nie uważam że demokracja jest idealna ale uważam, że jest prawdopodobnie najlepszym ustrojem jaki wymyślono do tej pory. Dlatego bardzo ubolewam nad tym do czego to doszło.
Pamiętam każde wybory od 2005r., nie przypominam sobie żeby jakikolwiek prezydent czy marszałek sejmu w tak ohydny sposób wykorzystywał orędzie w celach politycznych.

Zapraszam do dyskusji.

#4konserwy #bekazlewactwa #bekazpisu #bekazpo #polityka #wybory #demokracja #oredzie
  • 10
Niezależnie czy wygra PiS czy Koalicja Obywatelska wraz z Trzecią Drogą i Lewicą. Dzisiejsze orędzia były jawną agitacją polityczną. Zarówno prezydent Duda jak i marszałek Grodzki nakłaniali do oddania głosu na partie z których się wywodzą.


@damienbudzik: Grodzki nakłaniał do głosowania na kogokolwiek tylko nie obecny rząd k0nfiarzu.

Nie jestem nie wiadomo jakim demokratą, nie uważam że demokracja jest idealna ale uważam, że jest prawdopodobnie najlepszym ustrojem jaki wymyślono do tej
@damienbudzik: nie wspominając już o tym, że k0nfiarzowi jak zwykle przeszkadza rzekoma agitacja grodzkiego ale 8 lat najbardziej tępej agitacji politycznej w TVP to już nie xD

I jeszcze zrównuje jedno z drugim - jak #!$%@? za każdym #!$%@? razem - na korzyść PiSu.
@Kryspin013 przeciez na bank TVP dostalo wcześniej info co tam jest i menel z TVP zadzwonił do kurdupla z kotem aby to samo zrobić w drugą stronę xD

Obaj nadużyli prawa do orędzia aby agitować. Tak samo jak "wieczny OIOM" Witek robiła niedawno.

Nie rozchodzi się o tępą propagandę o 19:30.
Przecież już dziś wywalili jutrzejsze 1z10 na rzecz agitki x2 - 30 minut o PiSie i 30 minut o Tusku.
Dlatego
nie wspominając już o tym, że k0nfiarzowi jak zwykle przeszkadza rzekoma agitacja grodzkiego ale 8 lat najbardziej tępej agitacji politycznej w TVP to już nie xD


@Kryspin013: Tylko że PiS nie nazywa się obrońcą demokracji to po pierwsze. Po drugie nie oglądam TVP, orędzie obejrzałem na Polsacie. Po trzecie to jest linia obrony Platformy? A bo PiS robi źle to my też będziemy robić tak samo?
@Kryspin013: Tylko że PiS nie nazywa się obrońcą demokracji to po pierwsze.


@damienbudzik: Masz rację, PiS tylko #!$%@? od 8 lat, że Polska wstaje z kolan, że za Tuska wykupią nas Niemcy, że oni są jedynymi gwarantami bezpieczeństwa, że nigdy tak dobrze nie było, i jako jedyni dają sobie prawo to określania co jest patriotyczne a co nie xD

Po trzecie to jest linia obrony Platformy?


@damienbudzik: To nie
@Kryspin013 jak ludzie nie mogą sobie zdawać sprawy z przynależnosci partyjnej skoro przez bite 4 lata jak został marszałkiem od czasu covida poruszali "zabojcze koperty" i lapówką w latach 90 za 200zł (warte obecnie 2 grosze)? XD

Jeśli KO mowi o poszanowaniu konstytucji, prawa, demokracji i chce uchodzić za tych mądrzejszych to powinni dawać jak najmniej powodów do paszkwili pisowców. Tymczasem sami dziś nie poszanowali tych rzeczy których chcą bronić. (Pomijam głosowania
@damienbudzik: Po pierwsze Pis jak najbardziej twierdzi że broni demokracji. Po drugie nic nie zmienia, że nie oglądasz TVP. Dla wielu to jest jedyna telewizja, bo darmowa. I 3 miliardy teraz co roku na nią dajesz. Po trzecie ta "agitacja" wyborcza pokazuje jak najbardziej prawdziwą sytuację w jaka dzieje się w naszym kraju.