Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki czy ktoś spotkał się z taką sytuacją na #tinder #badoo czy innym portalu:
- założone dobrze #!$%@? konto - fajne foty, opis i wszystko inne zajebiście (zgodnie z prawdą!) wypełnione
- zdjęcia ofc najlepsze jakie udało się zrobić w ciągu ostatnich 3 lat.

I teraz po dopasowaniu z fajną loszką 6+/10... nie wiem normalnie co dalej. Jak zagadać jak gadać. #przegryw na pełnej.
Po prostu nie wiem o czym gadać z laską, która wygląda całkiem naturalnie (czyli nie jest botem), odpisze co prawda "cześć" ale nie mam punktu zaczepienia. Na żywo może 3-4x zdażyło mi się w życiu odezwać do przypadkowej kobiety poza domem czy pracą ....

Jak się za to zabrać? Jakieś wskazówki?

Druga sprawa to to, że jestem mega introwertykiem. Trochę zamknięty w sobie - tak trochę się usprawiedliwiam. Nie mogę pojąć jak np mój kumpel potrafi pisać elaboraty na dwa ekrany telefonu ze swoją dziewczyną (w sensie oboje tak do siebie piszą w sumie) i tak przez cały dzień... Dla mnie to jest kosmos po prostu.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 2
  • Odpowiedz
@mirko_anonim pisz normalnie, jesli jej sie podobasz to masz tylko nie wyjsc na dziwaka, jesli jej sie nie podobasz - zadne fikołki w rozmowie nie doprowadza do seksu/zwiazku (chyba, ze jako betabankomat dla samotnej madki, ale zakładam, ze masz do siebie szacunek i nie jestes takimi opcjami zainteresowany)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Zrób sobie jakiś zestaw pytań, serio ja trochę żałuję, że tego nie zrobiłem, bo po którejś tam rozmowie z kolejną to był ciągle ten sam schemat.

Bardziej mnie ciekawi kwestia tego, że skoro nie idzie ci w ogóle gadka przez aplikację co uważam za lvl easy to jak niby chcesz sobie poradzić z rozmową na żywo?
Dasz radę jej patrzeć w oczy, zażartować, uśmiechać się i luźno pogadać?
  • Odpowiedz