Wpis z mikrobloga

Na przykładowym wideo widza watahy, chciałbym Was pokazać że lata tu właśnie jeden z tych reprezentantów czyli @Pryshlyak Chłop bierze na pewniak wszystko co Wardega powie, on nawet wierzy że Kaczyński nie ma afer, bo tak mówił wardega na live. Potem pójdzie pobic/zatrzymac Stu, a wszystko nagra i przekaże swojemu wodzowi, a ten go namasci na "watahanczyka". No typowy zombiak.

Ale co sie dziwic, jak jego Pan, najpierw puszcza nagranie gdzie prokurator/rzecznik mówi że nikt nie ma postawionych zarzutów, a potem się zastanawia czy Policja Polska przekazała informacje Angielskiej. Oczywiście fakt pobicia, i wrzucenia tego do neta, może skutkować zablokowaniem jego ekstradycji do Polski, przed obawą o lincz. Ale co tam, wazne ze lider watahy jest zadowolony z watahanczyka. Przypominam ze filmu nie pokaze, bo to nie "sensacja" ale pokazywanie jego polnagich zdjec ktore pewnie wysylal tym ofiara to juz spoko.

Mało tego, on w obronie swojego Pana, jest nawet w stanie pomówić i atakować każdego, kto ma odmienne zdanie - bo przeciez liczy sie tylko lider watahy.

Oczywiscie on atakuje mnie głównie dlatego, ze kilka miesiecy temu trafil na czarna, po zezlomowaniu jego psychiki. Tak gleboko wszedlem mu do glowy, ze ciagle szuka czegos zeby mi dowalic - zupelnie jak opinia Pasuta o jego idolu wardedze - msciwy gosc.

A dla kazdego normalnego - pamietajcie ze to sad wydaje wyrok, i atakujac kogos kto nawet nie ma postawionych zarzutow sami sobie robicie problem jak i sprawie.

Kazdy pedofil oraz jego pomagier i ukrywacz ma swoja komórkę w piekle, a służby i tak ich dojadą za życia. Lincz nie jest potrzebny, jezeli sprawa jest w toku.

Widzę dużo tu wpisów tych zombiaków przypadkowych którzy wypłynęli po aferze, że ja niby bronię pedofila xD Ja jedynie jestem zdania, że Boxdel ma udowodnione zwyrolskie teksty do kumpeli z TSa, oraz że wiedział że jedna z tej ekipy spotkała się ze Stu na jedzenie. Dla mnie to nie jest dowód, że ukrywał pedofila lub jest nim. Konopski dodatkowo potwierdził, że widział rozmowy oby osob z Boxdelem (Olciak i ta Julka) i tam nie bylo zadnego proszenia o nudesy, pisania w checi spotkania sie, a jedynie zwyrolskie teksty ktore byly obrzydliwe i co do tego nie ma watpliwosci, natomiast liczy sie kontekst - to byla ekipa ktora takim jezykiem sie poslugiwala (znane czy jak ci dam dupy dostane akredytacje).

Wiem ze macie to w dupie, ale akuat chcialem to napisac bo powtarzane klamstwo w koncu staje sie prawda.

https://www.youtube.com/live/fmWoNaPLLfk?si=qFSFOt76WT64Zk8U&t=4989

#famemma
  • 3