Wpis z mikrobloga

  • 2
@dtm5: @SarahC
To sa zaciski przylaczeniowe przewodu.
Na przewodzie zaciska sie tulekje (taki pin) i wciska do zacisku (strzalki pokazuja o co chodzi). Dokrecajac srube przyciskasz przewod do szyny co tworzy polaczenie.

Koles zarobil oczka i przykrecil pod srube. Najlepsze jest to ze tej sruby nie da sie normalnie wkrecic do konca wiec zeby bylo "na sztywno" dal podkladki.
gorzki99 - @dtm5: @SarahC 
To sa zaciski przylaczeniowe przewodu.
Na przewodzie zacis...

źródło: Screenshot_1533

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
zrobione? Zrobione. Niepotrzebnie drążysz ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@login_cwiczebny: Miras to nie tak. Tak sie sklada ze ja sprawdzam szafy. Jak dostane taka do sprawdzania to osiwieje.

Przelozony mojego przelozonego se wymyslil ze musimy wziac externali bo duzo robotyi trza podgonic. Przeciez jestesmy bardziej we dupie z czasem niz bylibysmy jakby ich
  • Odpowiedz
@gorzki99 u nas był taki agent który przed zaciśnięciem końcówki rj45 zdejmował izolację z końcówek każdej żyły skrętki ( ͡º ͜ʖ͡º) Trochę to trwało zanim go uświadomiłem
  • Odpowiedz
  • 0
mam przyjechać i ci to poprawić? Czy #!$%@? nie umiesz?


@login_cwiczebny: Ja? Ja mam swoj projekt (6 szaf i kilka skrzynek) A jeszcze w miedzyczasie w niedziele jade na tydzien do monachium na pomiary.

To jet inny projekt i nie ja go robie. Ja tylko potem sprawdzam kazda szafe - nieistotne kto ja robil.

Kolesie biora kase za co? No ale cos mi sie wydaje ze jutro sie dowiedza ze od
  • Odpowiedz
  • 1
u nas był taki agent który przed zaciśnięciem końcówki rj45 zdejmował izolację z końcówek każdej żyły skrętki ( ͡º ͜ʖ͡º) Trochę to trwało zanim go uświadomiłem


@slavkowsky: o.O tez fajne :) My nie uzywamy zaciskanych tylko wielokrotnego uzytku. Jak ludzie pierwszy raz widza dedykowany noz do obierania kabla to nie wiedza co z tym zrobic :)
  • Odpowiedz
który przed zaciśnięciem końcówki rj45 zdejmował izolację z końcówek


@slavkowsky: @gorzki99 mi specjaliści z Ukrainy zdjęli zewnątrzną izolację ze skrętki i rozkręcili pary "żeby porządnie poukładać kabelki w korytkach". O dziwo połączenie się spięło na 100 Mbit.
  • Odpowiedz